۰ نفر
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸

طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار است بازار روزِ سیب در خیابان بزرنت حصارک راه اندازی و وارد چرخه خدمت رسانی شود

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج: بهروز ورمهمدي گفت: بازار روز سیب با دو هزار متر مساحت و 15 غرفه به زودی در اختیار شهروندان منطقه حصارک قرار مي گيرد.
سرپرست سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي كشاورزي شهرداري كرج، هدف از احداث بازار روزها را تامین مایحتاج عمومی مردم با قیمت و کیفیت مناسب و ارائه خدمات بهینه عنوان كرد و افزود: امید می رود بهره برداری از این بازار روز، بخش قابل توجهی از نیازهای شهروندان منطقه حصارک در حوزه خرید و تامین نیازهای روزه مره اعم از سبزی، میوه و تره بار، مرغ و گوشت، خشکبار با قیمتی ارزان و کیفیتی مطلوب تامین شود.
وي بيان كرد: کیفیت و قیمت مناسب اقلام مورد نیاز در بازار روزهاي شهرداري از مزیت راه اندازي این مراکز می باشد.
ورمهمدي با اشاره به انجام اقدامات نظارتی در راستای کنترل کیفیت و نرخ اقلام توزیع شده تصريح كرد: تمهیدات لازم نیز برای رسیدگی به شکایات مردمی در صورت بروز تخلف فروشندگان اتخاذ شده است.
سرپرست سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي كشاورزي شهرداري كرج يادآور شد: اکنون بیشتر کالاهای مورد نیاز مردم با قیمت مناسب و در یک فضای بهداشتی و سالم در اختیار شهروندان قرار می گیرد و به دلیل آنکه این اقدام موجب آسایش مردم شده است بطور قطع آنها نیز دعا گوی عوامل این راه اندازی این مرکز خدماتی خواهند بود.

 

46

کد خبر 776327

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =