سرپرست شهرداری کرج از افزایش 33 درصدی درآمد این دستگاه در هفته های اخیر در بررسی آمارهای نقطه به نقطه خبر داد و گفت: اگرچه این افزایش درآمد امیدوارکننده است اما نسبت به رکودهای درآمدی روزهای جاری، قابل توجه نیست.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه خبری شهرداری کرج: محمدرضا احمدی نژاد در جلسه شورای برنامه ریزی شهرداری کرج که در سالن جلسات این دستگاه برگزار شد، با اشاره به موضوع رکود درآمدها اضافه کرد: از این منظر نیازمند تلاش و همکاری همه همکاران ستاد، مناطق و سازمان ها هستیم.
ضمن پرداختن به دغدغه های مختلف مدیریت شهری کلانشهر در روزهای جاری، مسئله لکه گیری و تراش و روکش آسفالت در مناطق را مورد توجه قرار داد.
احمدی نژاد افزود: میزان تولید آسفالت در کارخانه متعلق به شهرداری کرج متناسب با ظرفیت تولید آن نیست و در این خصوص برنامه ریزی ها باید با دقت و بررسی بیشتری انجام گیرد.
وی، مدیریت تولید آسفالت را مورد تاکید قرار داد و اضافه کرد: کارخانه آسفالت دارای ظرفیت تولید 240 تن آسفالت در ساعت است که میزان تولیدات فعلی به هیچ روی شایسته چنین توانی نیست.
به گفته احمدی نژاد، میزان درآمد فعلی از محل تولیدات این کارخانه، حتی از طریق اجاره دادن کارخانه نیز قابل تامین است و از این نظر مدیریت بهینه تولید و عملکرد کارخانه آسفالت بسیار ضروری است.
سرپرست شهردار کرج در ادامه جلسه به موضوع ایمنی و حمل و نقل اشاره کرد و از لزوم نصب پل های عابر پیاده در نقاط پرخطر شناسایی شده، سخن گفت.
این مسئول گفت: مقرر بود پل عابر پیاده که از میدان کرج جمع آوری شد با توجه به حساسیت منطقه و درخواست های مکرر شهروندان در 45 متری گلشهر نصب شود که ضروری است این امر با سرعت و جدیت بیشتری از سوی مسئولان امر پیگیری شود.
وی در عین حال بر اهمیت تهیه و تکمیل طرح جامع هدایت عابر پیاده تاکید کرد و از مسئولان خواست با حرکت به سمت روش های جایگزین همچون احداث زیرگذرهای عابر پیاده، از آثار سوء تصادفات و رانندگی های پرخطر بکاهند.
احمدی نژاد، در بخش دیگر گفته های خود به موضوع ساماندهی حاشیه اتوبان اشاره کرد و افزود: به نظر می رسد این موضوع متولیان متعددی پیدا کرده که ضروری است این بخش ها با برنامه ریزی و اجرای امور همسو، به تحقق هدف مورد نظر در حاشیه اتوبان دست پیدا کنند.
سرپرست شهرداری کرج، کمیته سیما و منظر در سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری را مسئول پیگیری و ایجاد همسویی میان بخش های مختلف شهرداری کرج عنوان کرد.

 

46

کد خبر 776740

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =