عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی یادآور شد: اصولگرایان براساس رهنمود و تأکیدات رهبر معظم انقلاب وظیفه شرعی و قانونی خود می‌دانند، هر دولتی را که سرکار باشد همکاری و کمک کنند.

احمد کریمی‎اصفهانی در واکنش به اظهارات سعید حجاریان که گفته بود جناح راست چهار سناریوی به استعفا رساندن دولت، اجرای طرح عدم کفایت رئیس جمهور، اعمال فشار و پرونده سازی را برای مقابله با روحانی پیگیری می کند، به خبرآنلاین گفت: جناح سیاسی حاکم در قدرت، وقتی به پایان دوره هر رئیس جمهوری می رسد، فرافکنی را شروع می کند. این اظهارات آقای حجاریان نیز فرافکنی است.

وی افزود: روسای جمهور در ایام انتخابات وعده هایی می دهند اما وقتی جناح حامی می بیند که آن وعده ها تحقق پیدا نکرد، می گردد تا کسی را پیدا کند و همه تقصیرها را به گردن او بیاندازد. در واقع آقای حجاریان می خواهد جناح راست را عامل اجرایی نشدن وعده های دولت آقای روحانی معرفی کند اما این روش ها نخ نما شده است.

عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه حجاریان جنگ روانی علیه جریان اصولگرا را زود شروع کرده است، یادآور شد: اصولگرایان براساس رهنمود و تأکیدات رهبر معظم انقلاب وظیفه شرعی و قانونی خود می دانند، هر دولتی را که سرکار باشد همکاری و کمک کنند چراکه موفقیت دستگاه اجرایی، موفقیت نظام است.

وی با بیان اینکه فرافکنی های حجاریان حتی مورد قبول دولت و همه اصلاح طلبان نیست، ادامه داد: در بین اصلاح طلبان نیز خیلی تفاوت دیدگاه وجود دارد.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی درباره طرح ایده استعفا یا کلیدزدن طرح عدم کفایت رئیس جمهور از جانب برخی عناصر جبهه پایداری در مجلس، اظهار کرد: نظر بخشی از جریان اصولگرا را نباید به حساب کل جریان گذاشت. خیلی جاها تندروهای هر دو جریان سیاسی که عامل تخریب جناح خودشان شدند، مطالبی را می گویند اما حرف های آنها مورد تأیید همه نیروهای آن اردوگاه سیاسی نیست. پایداری بخشی از جریان اصولگرا است که ما درباره آن خیلی حرف داریم. بنابراین موضع پایداری قابل قبول برای کل جامعه اصولگرایی نیست.

این فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه کشور با بحران مدیریت مواجه است و نباید مشغول موضوعات کوچک شود، افزود: آقای حجاریان برای آنکه ذهن جامعه را مشغول مسائل فرعی کند، چنین حرف هایی زده اما مردم کوچه و بازار زرنگ هستند و به این حرف ها می خندند! چرا که اولویت های کشور را می دانند و می خواهند مسئولان و سیاسیون به مسائل اصلی بپردازند. بنابراین سیاسیون سعی نکنند که مردم را سرکار بگذارند. چون مردم عاقل تر از آنی هستند که آنها فکر می کنند.

27214

کد خبر 778331

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 9
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام A1 ۰۳:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۳۱
  1 0
  باورش سخته
 • علی IR ۰۶:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۳۱
  2 1
  همکاری موتلفه با دولت خاتمی را دیدیم جملات اولیه همین نوشته هم عمق کینه از دولت روحانی را نشان می دهد..
 • بی نام IR ۰۶:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۳۱
  2 0
  آقای حجاریان برای آنکه ذهن جامعه را مشغول مسائل فرعی کند، چنین حرف هایی زده اما مردم کوچه و بازار زرنگ هستند و به این حرف ها می خندند ولي مردم نميخندند و اتفاقااين حرفهاي حجاريان رو جدي ميگيرند
 • بی نام A1 ۰۶:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۳۱
  3 1
  ما هم به شما می خندیم. حجاریان درست می گه. دم خروستان معلومه و نیاز به قسم حضرت عباس نیست
 • محمد IR ۰۶:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۳۱
  1 2
  نجابت حزب موتلفه اثبات شده است، اما همه ی جریان اصولگرا حزب موتلفه نیست.
 • بی نام A1 ۰۹:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۲/۳۱
  3 1
  مردم اگر به حرفهای حجاریان میخندند با شنیدن حرفهای شماها زار زار گریه میکنند
 • بی نام RO ۱۱:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۳۱
  3 1
  حرفهای حجاریان کاملا درست و بجاست در دور اول ریاست جمهوری روحانی جناح راست و البته بیشتر پایداری ها و صدا و سیما در عمل حرف حجاریان را اثبات کردندو در شروع دولت دوم روحانی سپاه نیز به صورت جدی وارد عرصه شد و به تهدید روحانی و اعضای دولت پرداخت.
 • بی نام IR ۱۱:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۳۱
  2 1
  بله هر جناح سیاسی در انتخابات وعده می دهد اما دولت پنهان که متشکل از نهادها وخودسرهای تحت حمایت ارباب نمی گذارد وعده ها عملی شود .مقصر اصلی هم ارباب می باشد . همه هم می دانند ومی فهمند .
 • بی نام IR ۱۱:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۳۱
  3 1
  اتفاقا مردمکوچه بازار می دانند مشکل اصلی کشور جناح اصولگرا است