مدیر کل دفتر فنی، امور عمرانی، حمل و نقل و ترافیک استانداری البرز از روند اجرای پروژه آزاد راه شهید همت- کرج بازدید کرد.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز: ابوالفضل فانی در جریان این بازدید موضوعات مربوط به رفع موانع اجرایی پروژه را تشریح کرد.
وی پیرامون تملک املاک معارض واقع در شهرک المهدی که از ابتدای این طرح توفیقی در خصوص آزاد سازی آنها حاصل نشده بود و اخیراً تملک این قطعه محقق شده نیز توضیحاتی را ارائه کرد.
فانی در این خصوص اظهار داشت: حد فاصل کیلومتر 600/9 لغایت 100/10 شهرکی واقع شده بود که عمدتا املاک ریزدانه و بصورت قولنامه ای وجود داشتند از ابتدای طرح مذکور تلاش های مستمری برای تملک این املاک اعمال شد که در نهایت وفق عنایت و مساعدت ویژه ای که دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کرج داشتند و همچنینن با معاضدت قابل تقدیر فرمانده نیروی انتظامی استان و نیز حمایت های بی دریغ فرماندار شهرستان کرج این مهم در دو هفته گذشته محقق شد
وی افزود: هم اکنون کلیه املاک واقع در مسیر که پیشتر کارشناسی شده و مبالغ لازم برای تملک آنها به مالکین پرداخت شده بود تخریب شد.
مدیر کل دفتر فنی استانداری خاطر نشان کرد: از دو سال پیش تا کنون مهمترین مانع اجرایی پروژه معارضین ملکی در مسیر بودن و امید است با مرتفع شدن این مشکلات در ماههای آتی شاهد بهره برداری این طرح عظیم ملی باشیم.

 

46

کد خبر 778826

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =