استاندار البرز گفت: امسال با گازرسانی به روستاهای فاقد گاز با بالای ۲۰ خانوار البرز، تبدیل ساوجبلاغ و اشتهارد به شهرستان سبز را در دستور کار داریم.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز: دکتر محمدعلی نجفی در جلسه بررسی مشکلات گاز استان با تاکید بر اینکه که باید تدابیر لازم برای گازرسانی به روستاهای فاقد گاز البرز اتخاذ شود افزود: شرکت گاز استان تاکنون اقدامات خوبی در راستای توسعه گاز به مناطق مختلف البرز انجام داده است.
وی ادامه داد: باید بسترهای لازم برای افزایش رفاه و تسهیل در معیشت مردم به خصوص در روستاها مهیا شود از این رو ضرورت دارد مسئولان در این راستا اهتمام ویژه ای داشته باشند.
نجفی گفت: از شرکت گاز استان برای تسریع در روند گازرسانی به مناطق کوهستانی البرزمانند آسارا و طالقان، انتظار همکاری و اقدامات بیشتری داریم.
وی افزود: موانعی سر راه گازرسانی به روستاهای استان وجود دارد که با تعامل و هم افزایی سایر دستگاه ها مانند منابع طبیعی و آبخیزداری، حفاظت از محیط زیست و راه شهرسازی، گره گشایی می شود.
استاندار البرز اضافه کرد: اکنون در برخی مناطق روستایی استان مردم از سایر سوخت ها استفاده می کنند که باید شرایط لازم در جهت بهره برداری آنها از گاز فراهم شود.

کد خبر 778829

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =