ابتکار: پیروزی مخالفین دولت با ۲۰ میلیون رأی توهم است

معاون رئیس‌جمهور گفت: اگر جناح‎ها دلسوز کشور و جمهوری اسلامی ایران هستند باید برای خروج از این شرایط و بهبود وضعیت اقتصادی و شرایط اجتماعی و سیاسی برنامه‎های منسجم و یکپارچه‌ای را دنبال کنند.

معصومه ابتکار در واکنش به تحلیل سعید حجاریان که گفته بود جناح راست چهار سناریوی به استعفا رساندن دولت، اعمال فشار، پرونده سازی و عملیاتی کردن طرح عدم کفایت رئیس جمهور را در مقابل روحانی دنبال می کند، به خبرآنلاین گفت: متأسفانه رقبا و مخالفان از همه ابزار متعارف و غیرمتعارف برای توقف دولت یازدهم و دوازدهم استفاده می‎کنند.

وی با بیان اینکه مردم می بینند چه فشارهایی روی دولت است، افزود: جامعه شاهد است که متأسفانه چگونه و چطور با طراحی های رسانه ای، ایجاد فضای روانی و اقدامات برخی، دولت از مواجهه با یک بحران به بحران دیگر سوق داده می‎شود. در حالیکه اکنون کشور با تهدیدات خیلی جدی مواجه است و در مواجهه با این تهدیدات، انسجام، وحدت و یکپارچگی نیروهای ملی مهمترین مسئله است.

معاون رئیس جمهور با بیان اینکه الان وقت آن نیست که رقبای انتخاباتی از هم انتقام بگیرند، اظهار کرد: امروز در مواجهه با وضعیتی که ترامپ علیه ایران ایجاد کرده، باید همه با همدیگر برای آینده ایران تصمیمات خوبی بگیرند.

وی درباره اعلام پیروزی زودهنگام بیش از 20 میلیون رأیی جناح مخالف دولت برای انتخابات ریاست جمهوری 1400 اظهار کرد: این توهم است! چون قطعا اگر مردم تحت فشار قرار بگیرند و مشکلات بیشتری پیش آید، همه ما در قبال این شرایط مسئولیم. اگر جناح ها دلسوز ایران و جمهوری اسلامی ایران هستند باید برای خروج از این شرایط و بهبود وضعیت اقتصادی و شرایط اجتماعی و سیاسی برنامه های منسجم و یکپارچه ای را دنبال کنند.

معاون روحانی با اشاره به ضرورت هماهنگی دولت، قوه قضائیه و مجلس افزود: اینکه رئیس جمهور براساس اختیاراتش یکسری سیاست هایی را دنبال کند اما از یک طرف قوه قضائیه به شکلی خیلی عجیب در بحث فیلترینگ وارد شود یا در مسائل دیگر ورود کند؛ نشانه تنش هایی است که متأسفانه علیه سیاست های دولت دنبال و پیگیری می شود.

ابتکار بیان کرد: ناامید کردن مردم به ضرر کل کشور و حاکمیت خواهد بود. مردم متوجه شرایط هستند. فکر می کنم این جریانی که در شبکه های اجتماعی بعد از صحبت های پمپئو با هشتگ «برو به جهنم پمپئو» شکل گرفت، موج خیلی خوبی در مقابله با آمریکا و حمایت از دولت و ایستادگی بر برجام بود و نشان می دهد که مردم واقعا با وجود همه مشکلات و فشارها آگاه هستند.

27214

کد خبر 779372

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 12
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 6
 • بی نام A1 ۱۴:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۴
  28 9
  فقط کافیه همین الان انتخابات برگزار شود و هر شخصی به عنوان مخالف دولت کاندیدا شود با 25 میلیون رای می آورد
 • بی نام IR ۱۴:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۴
  54 5
  اصولگرا و اصلاح طلب ها همه فقط دنبال سهم خودشون از سفره انقلاب هستند و مردم براشون کمترین اهمیت رو داره وضعیت امروز ما نتیجه بالا رفتن این خانوم و همفکراشون از اون دیوار معروف بوده
 • ایرانی A1 ۱۵:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۴
  23 2
  دیگر با این همه گلی که همه گروه های سیاسی به سر این مملکت زدند حضور مردم در انتخابات توهم است
 • بی نام A1 ۱۵:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۴
  16 1
  باشه معصومه..تو و دوستات خوبیدما و کشورمونم خیلی خوبیم
 • میثم A1 ۱۷:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۴
  26 3
  دیگه ما مردم انتخابات نمیخوایم.. فقط رفراندوم سراسری .
 • محسن A1 ۱۷:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۴
  9 3
  اصولگرایان با چهارده میلیون رای میارن
  • بی نام A1 ۱۸:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۴
   2 0
   اصولگرا عمراً اصلاحاتم ک مرد آره دیگه همون ۱۴ میلیون اصولگرا رای میدن دفعه بعد خدا بیامرزه خسرو شکیباییرو ی دیالوگ داشت میگفت خودشون خودشونو میگیرن بعد خودشون ریش گرو میزارن خودشونو در میارن ... حالام خودشونن به خودشونم رای میدن دور هم خوشن دیگه لابد
 • بی نام IR ۱۸:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۴
  21 3
  شما از دیوارت برو بالا
 • بی نام A1 ۱۸:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۴
  9 1
  معصومه خانم دير يا زود شما هم به خاطر خطاهاتون محاكمه خواهيد شد... محيط زيست هنوز مديون شماست فقط بهترين كار براي شما سكوت هست
 • شاکی IR ۱۹:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۴
  8 0
  کشور را با این باند بازی ها و نمایش های سیاسی نابود کرده اید.تمام جناح های سیاسی نشان داده اند کشور و ملت مهم نیستند.
 • بی نام US ۱۹:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۴
  8 0
  با این وضع مملکت فاتحه اصلاح طلب خونده شده
 • بی نام DE ۲۰:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۴
  15 0
  هم تندرو ها و هم شما اصلاح طلب ها ، هنوز دچار توهم محبوبیت هستید از نظر مردم ، دیگه تمومه ماجرا آبجی معصومه ....