واگذاری پروژه ایستگاه پمپاژ کلکله ومحمود آباد به بخش خصوصی

مدیرعامل آب منطقه ای لرستان از واگذاری پروژه ایستگاه پمپاژکلکله ومحمود آباد ازنا به بخش خصوصی شرکت مهندسی ساترآپ قطره خبر داد .

به گزارش خبرآنلاین لرستان ،رضامیرزایی اظهار داشت : تحویل پروژه ایستگاه پمپاژ کلکله و محمودآباد با حضورمقامات استان و شهرستان ازنا ، مهندسین مشاور جاماب و سرمایه گذار عملیات اجرایی آن آغاز گردید .

مدیرعامل آب منطقه ای لرستان ، هدف از اجرای این پروژه را تامین آب کشاورزی به میزان 350 لیتر در ثانیه برای 600 هکتار از اراضی دیم روستای کلکله و محمود آباد عنوان کرد .

رضا میرزایی افزود : برای تکمیل این پروژه اعتباری معادل 850 میلیون تومان و مدت زمان اجرای این پروژه شش ماه و دوره بهره برداری 24 ماه تعیین گردیده است .

در ادامه داریوش حسن نژاد مدیر پروژه کلکله و محمود آباد یادآور شد : عملیات اجرایی این پروژه در قالب ماده 27 قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (2) و دستورالعمل شرایط واگذاری طرح های تملک دارایی های سرمایه ای جدید ، نیمه تمام ، تکمیل شده وآماده بهره برداری به بخش غیر دولتی و مصوبه مورخ 92/9/10 کارگروه طرحهای استانی ،قرارداد مشارکت احداث پروژه مذکور بصورت ساخت ،بهره برداری و انتقال ( BOT ) بوده ودومین قرارداد اجرایی است که در شرکت آب منطقه ای لرستان به این روش واگذار می گردد.

46

کد خبر 779605

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =