جلیلی گفت: به دنبال ساماندهی معیشت تکدی گران هستیم.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری البرز و فرمانداری ویژه شهرستان کرج: سید جمال جلیلی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان کرج در جلسه ستاد ساماندهی متکدیان شهرستان کرج که در محل فرمانداری برگزار شد، بیان داشت: گسترش پدیده تکدی گری در شهری همچون کلان شهر کرج، علاوه بر اینکه نام، عنوان و پیشینه شهر تحت الشعاع این موضوع قرار می گیرد، چشم انداز شهر و پوتوگرافی اجتماعی آن را متاثر می سازد. برهمین اساس مراتب جمع آوری و ساماندهی تکدی گران ضرورتی اجتناب ناپذیر است که به دنبال مصوبه استانداری البرز و تکلیف به فرمانداری جهت فراهم سازی مکانی مناسب برای این مهم، ماموریت داریم در قالب ستاد ساماندهی متکدیان شهرستان کرج موضوع را با هماهنگی دستگاههای ذیربط پیگیری و به انجام برسانیم.
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان کرج با بیان اینکه نمی خواهیم زندانها را با تکدی گران پر کنیم، عنوان کرد: ما باید بیشتر تلاش و انرژی خود را معطوف ساماندهی معیشت این قشر نماییم.
وی با بیان این خبر که پاتوق متکدیان شناسایی و طرح جمع آوری، تفکیک و غربالگری افراد در مکانی که اختصاصاً برای این امر پیش بینی گردیده بزودی انجام می شود، گفت: بنا بر پتانسیل و حیطه مسئولیتی هر یک از دستگاهای اجرایی و حمایتی، افراد در مکان موصوف تفکیک شده و در اختیار دستگاها قرار خواهند گرفت.
جلیلی در پایان نیز گفت: جمع آوری و نظارت و رسیدگی به این امر طبق شیوه نامه اجرایی از جمله اقدامات مهم به شمار می رود که باید به دقت هرچه تمام تر به آن توجه شود.
لازم به ذکر است که طبق ابلاغیه ای از سوی معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه شهرستان کرج صادر شده، طاهری به عنوان رئیس مجمع اردوگاهی ساماندهی متکدیان شهرستان معرفی شده است.

 

46

کد خبر 779779

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =