پانا نوشت: رئیس اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران از تصمیم نهایی درباره مدیر مدرسه غیردولتی غرب تهران خبر داد. این مدیر به مدت 2 سال از فعالیت در مدارس غیردولتی و دولتی محکوم شد. همچنین براساس دیگر اخبار معلم خاطی نیز بازداشت شده است.

علیرضا راه پیما از بررسی موضوع آزار جنسی در مدرسه غیردولتی خبر داد که با تکمیل پرونده این مدرسه در شورای نظارت منطقه، تصمیم‌گیری نهایی برای توقف فعالیت آن مدرسه گرفته شد.

او در این باره ادامه داد: «در شورای نظارت بر مدارس و مراکز غیردولتی رای به شماره 868 صادر شد که در بند یک این رای آورده شده است به استناد بند «ج» ماده 9 قانون تاسیس مدارس و مراکز آموزشی غیردولتی و سهل انگاری بر نظارت بر امور آموزشی و پرورشی اداره مالی و اداری مدرسه و بند 3 ماده 35 قانون تاسیس و مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی، ‌موسس به توبیخ محکوم می‌شود.»

رئیس اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران گفت: «در بند 2 این ماده آمده است که به استناد بند «پ» ماده 35 قانون تاسیس و اداره مدارس و مراکز غیردولتی، مدیر عزل و به علت عدم انجام وظایف محوله و سهل‌انگاری در نظارت و به کارگیری نیروی انسانی مناسب و متعهد به محرومیت از مدیریت در مدارس و مراکز غیردولتی به مدت 2 سال محکوم می‌شود.»

راه پیما در پاسخ به این سوال که آیا این مدرسه در حال تعطیل شدن است گفت:‌ «این موضوع در یک شورای دیگر در حال بررسی است.»

 

 

 

۴۲۴۲

کد خبر 780386

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =