چهارمحال و بختیاری مهیای بزرگداشت ارتحال امام راحل شد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: تمهیدات لازم برای برگزاری ویژه برنامه های گرامیداشت ارتحال امام خمینی (ره) در شهرستانهای استان فراهم شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، جعفر مرداني، معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار چهارمحال و بختياري در نشست هماهنگي ويژه برنامه هاي 14 و 15 خرداد اين استان که در دفتر امام جمعه شهرکرد برگزار شد، گفت: تمام شهرستان ها براي برگزاري ويژه برنامه ها و مراسمات ارتحال امام خميني (ره) و شهداي 15 خرداد اعلام آمادگي کرده اند.

وي در ادامه افزود: نهادها و دستگاه هاي اداري استان در کنار گروه هاي مردمي کمک هاي مادي و معنوي خود را در اختيار ستاد قرار داده اند تا مراسمي شايسته انقلاب اسلامي برگزار شود.

مرداني با اشاره به کرامات و فضايل اخلاقي و رفتاري امام راحل، بر ضرورت تبيين انديشه هاي ايشان به ويژه براي نسل جوان تاکيد کرد و گفت: بايد تا مي توان با برگزاري برنامه هاي معرفتي در تبيين آرمان ها و انديشه هاي امام خميني (ره) اقدام کرد تا مسير انقلاب و نظام در مسير واقعي خود حرکت کند.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار چهارمحال و بختياري با اشاره به نقش رهبري امام راحل در پيروزي انقلاب اسلامي، تصريح کرد: مردم انقلابي ايران با تمسک به رهبري ديني و آموزه هاي مذهبي توانستند خود را از زير ستم طاغوت نجات دهند و تعيين کننده سرنوشت خود شوند.

46

کد خبر 780590

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =