اعتمادآنلاین نوشت: شورای مرکزی حزب اعتمادملی به اتفاق با درخواست استعفای مهدی کروبی از دبیرکلی حزب اعتمادملی مخالفت کرد.

شورای مرکزی حزب اعتمادملی در حالی با استعفای مهدی کروبی مخالفت کرد که او دو روز پیش طی نامه‌ای استعفای خود را از دبیرکلی حزب اعتمادملی اعلام کرده و از اعضای این حزب خواسته بود با آن موافقت کنند.

الیاس حضرتی در این باره گفت: با شناختی که من از دوستان شورای مرکزی داشتم و همانطور که پیش از جلسه پیش‌بینی می‌شد اعضای شورای مرکزی با استعفای ایشان مخالفت کردند. تمامی این عزیزان جزو علاقمندان حاج آقای کروبی بوده و به دبیر کلی ایشان اعتقاد و باور قلبی دارند. در حزب اعتماد ملی کسی که مخالف آقای کروبی باشد و یا آرزوی استعفای آقای کروبی را در دل داشته باشد و یا حزب از سایه پر برکت ایشان محروم شود، ‌حضور ندارد. تمامی اعضای حزب اعم از پیر و جوان به حاج آقا کروبی علاقه‌مند هستند. این علاقه‌مندی، یک دوست داشتن عادی نیست بلکه اعضا عاشقانه به حاج آقا علاقه‌مند هستند.

وی افزود: تقاضای اعضای حزب از شورای مرکزی حزب نیز همین بود که حاج آقا کروبی دبیر کل بمانند، به همین دلیل با استعفای ایشان به طور قاطع و با اکثریت آرا مخالفت شد. یکی از کسانی که اعتقاد قلبی داشت که باید با استعفای ایشان مخالفت شود، من بودم. من معتقدم حضور، وجود، یاد و نام ایشان همنان در حزب اعتماد ملی باشد. 

حضرتی با بیان اینکه اختلافات داخلی در تمامی احزاب وجود دارد و همین اختلاف نظرها منجر به پویایی حزب می‌شود، ادامه داد: متاسفانه برخی بداخلاقی‌ها در فضای مجازی دامن زده می‌شود و این موضوع من را متاثر کرده است که در فرصت مناسب به این موضوعات پاسخ خواهم داد. تمامی اظهار نظرهایی که در فضای مجازی درباره حزب اعتماد ملی مطرح می‌شود بی‌پایه، ‌بی‌مایه و حرف‌های بی ربطی است. اما درباره استعفای آقای کروبی باید بگویم که چون ایشان در حصر و محدودیت به سر می برند، متصور شده‌اند که این محدودیت‌ها سبب شده است تا حزب در تنگناهایی قرار بگیرد. ایشان به این دلیل که مدیران و مسوولان حزب و اعضای شورای مرکزی دستشان برای انجام امور باز باشد، از باب تواضع استعفا داده و تصمیم‌گیری در مسایل حزب را بر عهده شورای مرکزی حزب گذاشتند که خوشبختانه شورای مرکزی حزب با این استعفا مخالفت کرد.
2727

کد خبر 780998

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام A1 ۲۱:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
  3 2
  عجب رویی دارن بعضی ها
 • بی نام A1 ۲۱:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
  2 2
  کروبی و کرباسجی و ... مهره های سوخته