ایلنا نوشت:رییس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ تاکید کرد: هیات‌ها از پذیرش نذورات افراد غریبه پرهیز کنند و همچنین در پخش نذورات خود اهتمام لازم را در رعایت بهداشت و حفظ سلامت آن داشته باشند.

سردار علیرضا لطفی، رییس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ گفت: واحدهای صنفی که تا سحر مجاز به فعالیت هستند ضمن رعایت شئونات شب‌های قدر، حتما نیم ساعت قبل از اذان صبح برابر دستورالعمل‌های ابلاغ شده، تعطیل کنند. 

وی ادامه داد: متصدیان سالن‌ها و تالارهای پذیرایی برابر دستورالعمل‌های ابلاغی در شب‌های قدر از برگزاری هرگونه مراسم جشن و سرور یا پخش موسیقی و... که موجب هتک حرمت این ایام می‌‌‌شود، پرهیز کنند. هیات‌ها از پذیرش نذورات از افراد غریبه و ناشناس پرهیز و همچنین در پخش نذورات خود اهتمام لازم را در رعایت بهداشت و حفظ سلامت آن داشته باشند.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ افزود: هیات‌ها در راستای برپایی مراسم شب احیا دقت لازم را به منظور عدم ایجاد مزاحمت برای همسایه‌ها و افراد بیمار و سالخورده داشته باشند و به نحوی عمل کنند که در آمد و شد مردم مزاحمتی ایجاد نکرده و همچنین سیستم صوتی آنها موجبات تکدر خاطر مردم را فراهم نکند.

1717

 

کد خبر 781991

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =