706 پرونده تخلف برای واحدهای صنفی لرستان تشکیل شد

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: در راستای اجرای طرح نظارتی ماه مبارک رمضان، تاکنون 706 پرونده تخلف انواع واحدهای صنفی لرستان تشکیل شده است.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، محمدرضا صفی خانی گفت : یکهزار و 140 بازرسی توسط بازرسان سازمان و گشت های مشترک انجام شد و واحدهای متخلف با تشکیل پرونده به ارزش 128 میلیون ریال به تعزیرات حکومتی معرفی شده اند.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان افزود: 50 تیم بازرسی به منظور نظارت و کنترل بازار در ماه مبارک رمضان در این استان فعالیت می کنند.
وی افزود: این تیم های بازرسی علاوه بر فعالیت جداگانه، گشت های مشترکی نیز با تعزیرات حکومتی، اداره کل استاندارد و نیروی انتظامی دارند.
صفی خانی اظهار داشت: این طرح تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد و در آن بر عرضه اقلام خوراکی پرمصرف از جمله لبنیات، زولبیا و بامیه، خرما، برنج، روغن، انواع گوشت و میوه نظارت می شود.
وی افزود: تسهیل و تسریع در دسترسی مردم به کالاهای مورد نیاز با قیمت مصوب، نظارت بر عملکرد واحدهای تولیدی، توزیعی و خدماتی و برخورد قاطع با تخلفات از اهداف این طرح است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان تاکید کرد: مردم هرگونه تخلف واحدهای صنفی از قبیل گرانفروشی، کم فروشی، عدم ارائه فاکتور و درج قیمت را با شماره 124 بازرسی در میان بگذارند.
در طرح نظارتی ماه رمضان سال گذشته چهار هزار و 663 مورد بازرسی صورت گرفت که در این راستا 372 پرونده برای 380 مورد تخلف تشکیل شد. متخلفان با پرونده مالی به ارزش بیش از 20 میلیارد و 214 میلیون ریال به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

46

کد خبر 781992

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =