محسن مسلمان سرانجام به تیم ذوب‌آهن ملحق شد.

هافبک پر سر و صدای فوتبال ایران بالاخره تصمیم خود را گرفت و راهی باشگاه ذوب آهن شد آن هم در شرایطی که مدعی بود با مدیران باشگاه سپاهان جلسات زیادی را پشت سر گذاشته است. به گزارش خبرورزشی، محسن مسلمان که از سوی برانکو ایوانکویچ، نامش در لیست مازاد پرسپولیس قرار گرفت، پس از دیدارهایی که طی هفته های گذشته با حمیدرضا گرشاسبی داشت، مطمئن شد که دیگر جایی در جمع سرخپوشان ندارد و جدایی اش قطعی است.

حتی شنیدیم مسلمان در جلسه با گرشاسبی این موضوع را گفته بود که حاضر است 3 ساله با باشگاه پرسپولیس عقدقرارداد کند اما این طور جواب شنیده بود که وقتی مربی می گوید این بازیکن را نمی خواهد، نظرش کاملا شفاف است و یعنی تو نمی توانی قراردادی با پرسپولیس داشته باشی!

مسلمان بعد از این اتفاق، تلاش کرد تا با یک باشگاه قدرتمند که برای کسب قهرمانی می جنگد، مذاکراتی داشته باشد. این باشگاه، در واقع سپاهان اصفهان بود. او سه روز در اصفهان با مدیران سپاهان جلسه گذاشت و قبل از سفر به کربلا، از آنها خواست تا نظرشان را تا روز سه شنبه هفته گذشته به شماره 77 پرسپولیس اعلام کنند.

طبق شنیده های ما، این بار نیز جواب سپاهانی ها برای جذب مسلمان صد در صد مثبت نبود. گویا کادرفنی به این بازیکن اعلام کرد با توجه به لیست خریدی که دارند، شاید او در اصفهان نیز نیمکت نشین شود و از این رو، برای پیوستن به سپاهان بهتر است بیشتر فکر کند. این طور بود که همه چیز عوض شد و مسلمان راه مذاکره با باشگاه ذوب آهن اصفهان را در پیش گرفت.

این شایعه نیز مطرح شده بود که گویا خودش شخصا با سعید آذری تماس گرفت تا شرایط حضور در تیم سابقش را جویا شود. آذری که به قول خودش، علاقه خاصی به مسلمان دارد نیز، پیشنهاد باشگاه را به او گفت و در نهایت ذوبی ها موفق به جذب بازیکن پیشین خود شدند. حال باید منتظر باشیم و ببینیم چه مقدار از این شایعات صحت داشته و آیا حضور در سپاهان نیز امکان نیمکت نشینی مسلمان را افزایش می داد یا نه.


252 43

 

کد خبر 782140

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =