خراسان نوشت: مردی 62 ساله مقابل چشم رهگذران و پارک نشینان در یک پارک مشهد به سوی زن 35 ساله حمله ور شد. زن جوان که خود را در یک قدمی مرگ می‌دید، وحشت زده و هراسان به داخل چمن ها دوید اما مرد خود را به او رساند و از پشت سر ضرباتی را با نوک تیز کارد به پیکر وی فرود آورد.

مردم با  دیدن این صحنه هولناک ، بلافاصله با پلیس و نیروهای امدادی تماس گرفتند و از فرار مرد مهاجم نیز جلوگیری کردند. دقایقی بعد زن 35 ساله به بیمارستان فارابی مشهد انتقال یافت اما تلاش پزشکان و کادر درمانی برای نجات او به نتیجه نرسید و این زن جوان بر اثر عوارض ناشی از اصابت کارد بزرگ آشپزخانه، جان خود را از دست داد.

با گزارش این حادثه تلخ به بازپرس ویژه قتل عمد، تحقیقات قضایی درحالی از حدود ساعت 11 شب چهارشنبه آغاز شد که کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی، بررسی های تخصصی خود را با صدور دستورات ویژه ای از سوی قاضی احمدی نژاد ادامه می دادند.

مرد 62 ساله که با دستور مقام قضایی به مقر انتظامی منتقل شده بود در همان دقایق اولیه بازجویی لب به اعتراف گشود و راز جنایت هولناک خود را فاش کرد.

این مرد به کارآگاهان گفت: چند سال قبل وقتی همسرم فوت کرد من با یکی از دخترانم که مجرد است به زندگی ادامه دادم. این درحالی بود که دو دختر دیگرم ازدواج کرده و به دنبال سرنوشت خودشان رفته بودند. متهم این پرونده جنایی افزود: حدود یک سال قبل با زن جوانی آشنا شدم  که در منطقه هاشمیه سکونت داشت. بعد از مدتی او را به عقد موقت خودم درآوردم و ماهانه مبلغی حدود 500 هزار تومان به او می پرداختم ولی همه ماجرا از آن جا آغاز شد که از حدود 10 روز قبل، آن زن دیگر به تماس های من پاسخی نمی داد تا این که عصر روز چهارشنبه وقتی از پارک ملت عبور می کردم ناگهان همسرم را دیدم که با دو جوان غریبه روی نیمکت پارک نشسته است.
خودم را از دید او مخفی کردم و به منزلم رفتم. چای نوشیدم و در حالی که افکارم به شدت درگیر بود کارد بزرگ آشپزخانه را داخل پلاستیک گذاشتم و دوباره از سمت بولوار امامت به درون پارک رفتم.

آن ها در نقطه ای که میزهای شطرنج گذاشته شده است و در مکانی خلوت نشسته بودند. در یک لحظه کارد را بیرون کشیدم و به سوی همسرم حمله کردم. او فرار کرد اما من بلافاصله به او رسیدم و ضربات چاقو را بر پیکرش فرود آوردم.

در پی اعترافات صریح متهم، دستور بازداشت موقت وی  صادر شد تا تحقیقات بیشتری از سوی کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی درباره ادعاهای متهم صورت گیرد.
45302
کد خبر 782261

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 8
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 7
 • بدون نام ۰۳:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۹
  13 1
  وقتی که ایرانی ها روان پاکی دارند خوبه صیغه بوده وگرنه چکار میکردی
 • بی نام A1 ۰۳:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۹
  10 1
  ای بابا این مملکت هیچ وقت درست بشو نیست
 • بی نام A1 ۰۴:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۹
  13 0
  حالا وقتی اعدام شدی میفهمی، تمام
 • امیر A1 ۰۵:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۹
  14 3
  با اون سنت رفتی دنبال یکی هم سن نوه ات انتظاری بیشتر ازین داشتی بیشرف؟
 • بی نام IR ۰۵:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۹
  8 0
  من خراب این مدل نوشتاری مطالب حوادث هستم. چرا اینجوری می نویسند؟؟؟
 • بی نام DE ۰۶:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۹
  12 2
  یاد صحنه یکی از برنامه های مستند حیات وحش افتادم
 • بی نام A1 ۰۶:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۹
  6 6
  فقط اعدام
 • بی نام A1 ۰۷:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۹
  14 1
  ماهانه ۵۰۰ هزار تومن می پرداختم‌ این صیغه هم داستانی شده واسه خودش