مدیرکل آموزش و پرورش و مقامات قضایی به موضوع ضرب و شتم معلم  ورود کنند

موج نوشت:مدیر مضروب مدرسه راهنمایی بعثت روستای کهریز رومشکان از جزئیات حادثه و عدم پیگیری موضوع از سوی مسوولین پرده برداشت

پرویز بازوند مدیر مدرسه راهنمایی بعثت روستای کهریز رومشکان که 14 روز پیش از سوی پدر یکی از دانش‌آموزان این مدرسه مورد ضرب و شتم قرار گرفت، اظهار داشت: پایان اردیبهشت ماه 97، چند تن از دانش‌آموزان اقدام به شکستن شیشه‌های مدرسه کردند. اینجانب نیز حسب وظیفه قانونی از والدین آنان خواستم تا نسبت به تامین شیشه جایگزین اقدام کنند.

وی، ادامه داد: روز 3 خرداد 97 و در جریان برگزاری امتحانات پایان دوره دانش‌آموزان بودیم که  پدر  یکی از دانش‌آموزان با عصبانیت وارد مدرسه شد و ضمن برهم زدن فضای امتحان، اقدام به ضرب و شتم من کرد.

این معلم آموزش و پرورش لرستان، افزود: هم اکنون از ناحیه چشم، ابرو، گوش چپ و پهلوی راست دچار عارضه و از نظر روحی، روانی و شخصیتی آزرده شده‌ام که مراتب به عرض مقام انتظامی و قضایی رسیده است.
تا این لحظه، اقدام موثری صورت نگرفته است

بازوند، در پاسخ به این پرسش که آیا فرد ضارب مورد پیگرد قرار گرفته است، تاکید کرد: متاسفانه علیرغم پیگیری‌های انجام شده، هنوز هیچ اقدام قانونی موثری صورت نگرفته و ضارب به زندگی عادی خود ادامه می‌دهد. لذا امیدوارم رئیس کل دادگستری لرستان به موضوع ورود کرده و دستورات قضایی لازم در این خصوص صادر کند.

حادثه مدرسه بعثت کهریز رومشکان
مدیرکل آموزش و پرورش و مقامات قضایی به موضوع ورود کنند

مدیر مضروب مدرسه بعثت روستای کهریز شهر رومشکان، در پاسخ به این پرسش خبرنگار موج مبنی بر اینکه خواسته شما از مسوولان استانی و شهرستانی چیست، گفت: از مدیرکل آموزش و پرورش لرستان، مدیر آموزش و پرورش شهرستان و مسوولان قضایی می‌خواهم تا به موضوع ورود کرده و حقوق از دست رفته اینجانب را استیفا نمایند چرا که این حادثه و اتفاق، هتک حرمت یک فرد نیست بلکه هتک شان و مقام معلم و آموزگاران است.

گفتنی است کهریز گیژیان، روستایی از توابع شهر رومشکان شهرستان کوهدشت در استان لرستان است

 

46

 

کد خبر 782276

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =