همکاریهای دانشگاه سمنان و سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی کشور افزایش می یابد

به منظور گسترش همکاریهای علمی – پژوهشی و فناوری، تفاهم نامه ای بین دانشگاه سمنان و سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی کشور منعقد شد

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین این تفاهم نامه به امضاء دکتر مسعود نصیری زرندی سرپرست دانشگاه سمنان و مهندس امید شهیدی نیا مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی رسیده است.
دکتر علی حقیقی اصل، تقويت و توسعه همكاري هاي في مابين با هدف دسترسي و بكار گيري دانش فني روز در اجراي طرح هاي پژوهشي، مطالعاتي، توسعه اي، كاربردي، مشاوره اي و آموزشي در موضوعات مرتبط با نيازهاي دو طرف را از موضوعات اصلی تفاهم نامه مبادله شده عنوان کرد .
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان ، انجام طرح هاي تحقيقاتي مورد نياز، ايجاد زمينه مناسب برای بهره گيري از توانمنديها و ارائه خدمات آموزشي و پژوهشي ، حمايت از پايان نامه هاي تحصيلات تكميلي با موضوعات مرتبط با نياز هاي طرفین ، برگزاري سمينار ها ، كارگاه هاي آموزشي و همكاري در برگزاري همايش‌ها را از دیگر مفاد این تفاهم نامه عنوان کرد و گفت : اين تفاهم نامه به مدت سه سال قابل اجراست .
دکتر حقیقی اصل با اشاره به فعالیت دانشکده های فنی مهندسی، علوم پایه و پردیس علوم و فناوری های نوین در دانشگاه سمنان گفت : وجود این دانشکده ها پتانسیل خوبی برای ارتباط دانشگاه با بخش صنعت در استان و کشور محسوب می شود.

 

46

کد خبر 782428

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =