باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس پزشکی قانونی کشور گفت: 7 دانش‌آموز برای معاینات روانشناسی به پزشکی قانونی معرفی شدند و هیچ کدام از دانش‌آموزان معاینه جسمانی نشدند، زیرا ادعایی‌ هم نداشتند.

 احمد شجاعی رئیس پزشکی قانونی کشور در حاشیه جلسه هماهنگی طرح‌های ویژه ترافیکی که امروز(یکشنبه) برگزار شد، در جمع خبرنگاران در رابطه با حادثه سقوط هواپیما در یاسوج اظهار کرد: تنها یک جسد از اجساد مربوط به حادثه سقوط هواپیما در یاسوج پیدا نشده است.

وی گفت: علت دیر پیدا شدن اجساد، شرایط سخت منطقه است.

رئیس پزشکی قانونی کشور گفت: تمام نمونه‌ها از خانواده متوفیان گرفته شده و به محض ارسال نمونه جسدی به پزشکی قانونی، ظرف مدت چند روز با نمونه خانواده‌ها تطبیق داده می‌شود.

وی در رابطه با علت پیدا نشدن جسد خلبان ترکیه‌ای گفت: هیچ نمونه‌ای از خلبان به پزشکی قانونی ارسال نشده و احتمال می‌رود این شخص اصلا سوار هواپیما نشده باشد و یا توطئه‌ای دیگر در کار باشد.

شجاعی در رابطه با پرونده تعرض به دانش آموزان در مدرسه‌ای در غرب استان تهران گفت: 7 دانش‌آموز برای معاینات روانشناسی به پزشکی قانونی معرفی شدند و هیچ کدام از دانش‌آموزان معاینه جسمانی نشدند، زیرا ادعایی‌ هم نداشتند.

وی گفت: تقریبا تمام دانش‌آموزان از نظر روانی سالم بودند و فقط دو مورد مشکلات کوچکی داشتند.

شجاعی گفت: ناظم مدرسه نیز برای معاینات روانشناسی و تست شخصیت به پزشکی قانونی معرفی شد، هیچ نکته منفی در تست‌های انجام شده مشاهده نشده است، البته هنوز آزمایش‌ها به اتمام نرسیده است.

۴۲۴۲

کد خبر 782598

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 2
 • بی نام IR ۰۷:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۰
  2
  پس تبرئه شدن و تمام هه
 • بی نام IR ۰۷:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۰
  3
  معلومه نخواهند تست جسمانی بدن دانش اموزا
 • بی نام IR ۰۸:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۰
  1
  اینقدر سرپوش بگذارید تا ....
 • بی نام A1 ۰۹:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۰
  6
  مردک فیلم پورن به بچه ها نشان داده که خودش به آن اعتراف کرده. باور پذیر نیست که همچو آدمی از لحاظ روانی سالم باشد. در ضمن همین ارائه فیلم پورن خشونت علیه کودکان است حتی اگر هیچ اتفاق دیگری هم نیفتاده باشد.
 • بی نام US ۱۰:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۰
  0
  دارید قضیه را ماستمالی می کنید