در نخستین مراسم سالگرد شهدای حادثه تروریستی چه گذشت؟/ اکرمی: دشمن احمق است

اولین سالگرد شهادت جمعی از کارکنان مجلس و مردم در حادثه تروریستی مجلس پیش از ظهر امروز در مسجد شهید مطهری برگزار شد.

به گزارش خبرآنلاین، 17 خرداد ماه 96 بود که دو تیم ترویستی وابسته به گروهک تروریستی داعش با حمله به مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام خمینی(ره) منجر به شهادت تعدادی از هموطنان‎مان شد.

به همین مناسبت، در مراسمی که در مدرسه عالی شهید مطهری برگزار شد علی لاریجانی رییس مجلس و علی مطهری نایب رییس، محمدرضا عارف رییس فراکسیون امید و همچنین برخی چهره‌های لشکری و کشوری از جمله سردار رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ، حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس، حسیعلی حاجی‌دلیگانی، برخی نمایندگان تهران در مجلس از جمله فرید موسوی، پروانه سلحشوری، فاطمه سعیدی، سکینه الماسی و فریده اولادقباد حضور داشتند.

در این مراسم سیدرضا اکرمی عضو جامعه روحانیت مبارز در سخنانی تاکید کرد: خدا را باید سپاس گفت که دشمنان جمهوری اسلامی و قرآن احمقند که گور خود را می‌کنند و باعث تثبیت نظام می‌شوند. عضو جامعه روحانیت مبارز ادامه داد: ۱۷ نفر سال گذشته در مهمترین نهاد این کشور به شهادت رسیدند، داعش چگونه برخی را شست‌وشوی مغزی داد تا به مجلس بیایند و چنین جنایتی را مرتکب شوند؟ ما باید بحث کنیم که آیا آنها سودی بردند یا اینکه این حادثه باعث هوشیاری ما شد.

وی با بیان اینکه واژه عبرت و تذکار درباره این حادثه سنگین بود، گفت: خدا را باید سپاس گفت که دشمنان جمهوری اسلامی و قرآن احمقند که با شهادت آنها گور خود را می‌کنند و باعث تثبیت نظام می‌شوند. الان چهلمین سال پیروزی انقلاب است و باید خود را آماده کنیم که از چهل دستاورد خود برای مردم بگوییم که در این چهل سال بر ما چه گذشت.

اکرمی خاطرنشان کرد: باید توجه کنیم که داعش نه تقابل می‌فهمد و نه حاضر است به مصلی و معبد و مجلس حمله کند. این دشمن باید خیلی احمق باشد که می‌خواهد با لجبازی به کار خود ادامه دهد و این باعث تحکیم ما خواهد شد. ما در این جمهوری اسلامی بهتر می‌توانیم آیات قرآن را لمس کنیم.

وی گفت: دشمن هزینه می‌کند. ترامپ حرفش این است که ما ۶ تریلیون خرج کردیم و نتیجه ‌آن این شد که عراق را در سینی طلایی گذاشتیم و به جمهوری اسلامی دادیم و تبدیل شد به جمهوری اسلامی عراق.

اکرمی تاکید کرد: دشمنان به کارهای خود ادامه می‌دهند اما خدا می‌گوید من متصدی خون شهدا هستم. اما دشمن احمق است و با حماقت به این کارها ادامه می‌دهد و ما به عنوان مومن باید هوشیار و آگاه باشیم. یک آیه شریفه آرم سپاه شد و این شهادت‌ها باید باعث قدرت و قوت و بیداری ما و باعث آمادگی ما شود. ما در مسیر حق هستیم ما باید هم خودمان آگاه باشیم و هم دیگران را آگاه کنیم و دشمنان را افشا کنیم و جنایات داعش را برای دنیا بازگو کنیم و خود ما باید آگاهانه ادامه دهیم.

وی گفت: باید حواسمان باشد برای این نظام خیلی سرمایه‌گذاری شده و ما باید دشمن شناس باشیم و باید اتحاد و انسجام داشته باشیم. در کنار سلاح و آمادگی نظامی یک سرمایه الهی داریم که خدا کمک‌مان می کند.

27215

کد خبر 782685

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =