ایسنا نوشت: معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد که طوفان شب گذشته (دوشنبه) ‌در تهران سبب افزایش تصادفات خسارتی در پایتخت شده است.

سرهنگ مسعود جبارزاده درباره خسارت‌های ناشی از طوفان شب گذشته (دوشنبه) در تهران، گفت: در پی باد شدید و توفانی که عصر دیروز در تهران رخ داد شاهد شکستن درختان و سقوط اشیاء در برخی از معابر و بزرگراه‌ها بودیم.

او با بیان این که این موضوع سبب ایجاد ترافیک مقطعی و انسداد معابر شده بود، گفت: آمارهای ما نشان می‌دهد که طوفان روز گذشته سبب افزایش تصادفات خسارتی، به ویژه‌ در محدوده‌ بزرگراه‌ها و معابر شمالی تهران شده است.

جبارزاده در ادامه‌ به رانندگان توصیه کرد تا به هنگام وقوع طوفان حتما چراغ خودروی خود را روشن کرده و از توقف در کنار درختان بلند، داربست‌ها، تابلوهای تبلیغاتی، ساختمان‌های قدیمی و اشیای ناایمن خودداری کنند.

او با بیان این که لازم است در این شرایط رانندگان با سرعت مطمئن حرکت کنند، بیان‌ کرد: راکبان موتورسیکلت نیز توجه داشته باشند که وزش باد شدید و طوفان خطر واژگونی را برای آنان افزایش می‌دهد. بنابراین باید تا حد امکان از تردد در این شرایط خودداری کنند.

۴۲۲۳۸

کد خبر 783114

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =