اولین جلسه ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی لرستان در سال ۱۳۹۷ برگزار شد

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، در اين جلسه كه به رياست دكتر ساكي رئيس دانشگاه علوم پزشكي لرستان برگزار شد، مسئول دفتر نهاد رهبري در دانشگاه احاديثي را به نقل از امام جعفر صادق(ع) در خصوص كلام نيك و تاثير آن در زندگي و خانواده عنوان كرد.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمين هادي گراوند دبير جلسه، دستور كار اين جلسه را قرائت كرد.

در همين راستا گزارش عملكرد ستاد اقامه نماز دانشگاه در سال گذشته ارائه شد. طرح ارمغان مهر در مراكز درماني و بيمارستانها از ديگر موارد مطرح شده در جلسه بود كه طي آن برنامه هاي فرهنگي در اين مراكز با نظارت نماينده دفتر رهبري دانشگاه به اجرا در مي آيند.

همچنين در اين جلسه آخرين وضعيت نمازخانه ها در واحدهاي تابعه دانشگاه مورد بررسي قرار گرفت.

دكتر ساكي رئيس دانشگاه علوم پزشكي لرستان نيز در اين جلسه بر نقش متولي و دبير ستاد اقامه ي نماز در اجراي بهتر برنامه ها تاكيد كرد. وي عنوان كرد: از زحمات حجت الاسلام والمسلمين گراوند دبير ستاد اقامه نماز به خاطر زحماتي كه در طي چند سال اخير متحمل شده اند تشكر مي كنم. دكتر ساكي گفت: احداث مسجد الغدير در محوطه ي ستاد دانشگاه از اقدامات بايسته بود كه با حمايت مادي و معنوي وزارت بهداشت و سازمان هاي ذيربط احداث شد. رئيس دانشگاه علوم پزشكي لرستان خاطرنشان كرد: از اعضاي ستاد اقامه نماز انتظار داريم جهت برپايي باشكوه تر نماز و ترويج فرهنگ آن در بين پرسنل از هيچ تلاشي مضايقه نداشته باشند.

گفتني است در اين جلسه معاونين درمان و فرهنگي دانشجويي دانشگاه، مديران فرهنگي،منابع انساني،مالي، پژوهش، مجمع خيرين سلامت،تجهيزات پزشكي، مسئول ستاد امر به معروف و نهي از منكر و جمعي از فعالين فرهنگي دانشگاه حضور داشتند.

46

کد خبر 783329

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =