بهترین گلزن تاریخ لیگ برتر معتقد است کاری غیر از دعا کردن از دست مردم برای تیم ملی بر نمی‌آید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ غلامرضا عنایتی مهاجم سرشناس فوتبال ایران که آقای گلی در لیگ برتر را نیز تجربه کرده و برای سال ها، پیراهن استقلال را به تن داشت، در مورد شرایط تیم ملی کشورمان در جام جهانی 2018 برزیل گفت: «باید با امیدواری به جام جهانی برویم و به ستاره های تیم ملی اعتماد داشته باشیم. به هر حال ستاره های زیادی در تیم ملی کنونی هستند که می توانند شرایط خاصی برای فوتبال ایران بسازند و خودشان را به شکل بهتری معرفی کنند.»

عنایتی اضافه کرد: «خدا را شکر می کنم که مردم همه چیز را می فهمند. در جام های جهانی قبلی، همه فکر می کردند ما باید برویم مثلا پرتغال یا آرژانتین و آلمان را شکست بدهیم اما حالا همه چیز عوض شده و مردم ایران، به خوبی فوتبال را درک می کنند و آن را می فهمند. این شرایط به ما کمک می کند تا با خیال راحت تری در مورد فوتبال صحبت کنیم و نظرات کارشناسی بدهیم.»

او در نهایت گفت: «تیم ملی باید با تمرکز بالا و حمایتی که از سوی مردم دریافت می کند، وارد جام جهانی شود. اگر این اتفاق رخ بدهد، می توانیم نسبت به کسب بهترین نتایج برای تیم ملی امیدوار باشیم. مطمئنم بازیکنان حرفه ای هستند و انشالله با بهترین تاکتیک، بیشترین هماهنگی و بالاترین تمرکز مقابل مراکش، اسپانیا و پرتغال به میدان می روند. کاری غیر از دعا کردن از دست ما برنمی آید و فقط می توانیم دعا کنیم که انشالله تیم ملی بهترین نتایج را به دست بیاورد.»

256 41

کد خبر 783683

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =