ذخیره سازی مطلوب و توزیع به موقع فرآورده های نفتی جهت استفاده کشاورزان

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان، از ذخیره سازی مطلوب و توزیع به موقع فرآورده های نفتی برای استفاده در بخش کشاورزی استان خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، پیمان بهرامی مدیر این شرکت در خصوص سوخت رسانی به بخش کشاورزی و فروشندگی های شهرستان پلدختراظهار داشت : هیچ گونه مشکلی تا پایان دوره کشاورزی در سوخت رسانی به کشاورزان نداریم و ذخیره سازی فرآورده های نفتی در حد مطلوب در انبارهای نفت استان انجام شده است و در صورتی که فروشندگان متولی تحویل سوخت به کمباین داران،به موقع نسبت به تسویه حساب لیست برگشتی سوخت های توزیع شده اقدام نمایند، سهمیه فروشندگی ها شارژ شده و بلافاصله بصورت سیستمی و اینترنتی امکان خرید و تخصیص سوخت برای فروشندگان فراهم می گردد.

مهندس بهرامی خاطر نشان کرد : یکی از دغدغه های مهم این شرکت تامین سوخت بخش کشاورزی است که با تشکیل جلسات استانی و هماهنگی با ادارات مربوطه و ارائه راهکارهای مناسب سعی در تامین و توزیع به موقع سوخت کشاورزان داریم و با تدابیر اندیشیده شده هیچ مشکلی نخواهیم داشت .

در ضمن با توجه به شرایط آب و هوایی استان و ضرورت تسریع در برداشت محصولات کشاورزی بخصوص در شهرستان های پلدختر و کوهدشت،به منظور اولویت در ارسال بار،برنامه ریزی ها و تمهیدات لازم جهت ارسال به موقع سوخت به این شهرستان ها اندیشیده شده است.

با عنایت به توجیه و راهنمایی به عمل آمده با فروشندگان، در حال حاضر هیچ گونه مشکلی جهت تامین سوخت فروشندگی ها وجود ندارد.

46

کد خبر 784089

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =