جواد فرحانی، تهیه‌کننده تلویزیون که برنامه «شبی با عبدی» را در نوبت پخش از شبکه نسیم دارد می‌گوید این شبکه منتظر زمان پخشی مناسب برای این برنامه است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، برنامه «شبی با عبدی» از تولیدات جدید شبکه نسیم است که قرار است به زودی روی آنتن این شبکه برود، البته علیرغم اعلام پخش این برنامه هنوز به آنتن نرسیده و به گفته جواد فرحانی تهیه‌کننده این برنامه قرار است شبکه نسیم در زمانی مناسب آن را برای مخاطبان پخش کند.

«شبی با عبدی» که با محوریت اکبر عبدی بازیگر مطرح سینما و تلویزیون روی آنتن می‌رود، یک بخش نمایشی دارد و آثار او و کاراکترهایی که بازی کرده است تولید می شود. بخشی از برنامه که محمدحسین لطیفی کارگردانی آن را بر عهده دارد نیز به صورت گفت‌و‌گو محور است و مهمانانی که در سریال یا مجموعه‌ای با اکبر عبدی همبازی بوده‌اند به برنامه دعوت می‌شوند و او درباره آن آثار حرف می‌زند و به نوعی خاطره بازی است. جواد فرحانی که تهیه‌کننده فصل ابتدایی برنامه «خندوانه» بود و در شب‌های ماه مبارک رمضان برنامه «هزارداستان» را از شبکه نسیم در حال پخش داشت تهیه‌کننده «شبی با عبدی» است.

فرحانی درباره زمان پخش «شبی با عبدی» و علت به تعویق افتادن روی آنتن رفتن آن به خبرآنلاین گفت: «برای پخش شبکه باید بر اساس کنداکتورش تصمیم بگیرد. در حال حاضر شبکه نسیم برنامه‌های زیادی روی آنتن دارد که هر کدام هم بازپخش‌های خودشان را دارند که البته چون تعداد برنامه‌های تولیدی زیاد است حتی بازپخش‌ها هم نسبت به گذشته کمتر شده‌اند. اما همین مسئله باعث می‌شود زمان خالی زیادی برای پخش برنامه‌های جدید نماند و ما نیز منتظر هستیم تا شبکه زمان مناسبی برای پخش در نظر بگیرد.»

این تهیه‌کننده ادامه داد: «حدود دو ماه است که ما ضبط برنامه را شروع کردیم، یک دکور خیلی بزرگ ساختیم و پروسه پیش تولیدمان هم نسبتا طولانی بود. از طرف دیگر رقیببان ما سرسخت هستند و برنامه ما نیز باید به یک ساختار منسجم و محکم برسد. اما زمان روی آنتن رفتن برنامه به لحاظ مدتی که از تولید آن گذشته طولانی نشده است.»

57244

 

کد خبر 784380

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =