سرمربی تیم‌ملی می‌گوید:«دوست دارم حقیقت را قبول کنم و درباره داور چیزی نگویم.»

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی پس از پایان بازی با اسپانیا گفت:«به نظرم ما شایسته باخت نبودیم منصفانه نبود ولی متاسفانه این اتفاق ها قبلا هم برای من افتاده بود.اما ما یک تیم خوب داشتیم.باید از اسپانیایی ها خیلی تشکر کنیم که چیزهای زیادی از آنها یاد گرفتیم.اما بازیکنان من لیاقت بیشتری داشتند.این بخشی از بازی است و باید حقیقت را قبول کرد.»

کی روش درباره گلی هم که زدند گفت:«فکر می کنم در این بازی شانس های زیادی داشتیم و نتیجه عادلانه بازی مساوی بود.من نمی دانم الان چه چیزی باید بگویم.»

کی روش درباره بازی با پرتغال هم گفت:«امروز یک بازی فینال با اسپانیا داشتیم و یک فینال دیگر  مان هم مانده است.نمی خواهم درباره انتخاب داورها چیزی بگویم و می خواهم قبول کنم آفساید بوده است.»

وی ادامه داد:« من دوست ندارم درباره تیم حریف صحبت کنم، از بازیکنان تیم خودم صحبت می‌کنم، درباره بازیکنانی که خودشان را قربانی کردند تا تیم نتیجه بگیرد. باید برای بازی بعدی مقابل پرتغال روحیه جنگندگی‌مان را حفظ کنیم چون می‌خواهیم به دور بعدی صعود کنیم.  ما در این بازی هم خوب بازی کردیم و 3 شانس خوب گلزنی داشتیم و داور آمریکای جنوبی هم خیلی از خطاهایی که به سود ما بود را اعلام نمی‌کرد. »

سرمربی تیم ملی ایران گفت:«اگر این بازی را مثل بازی تنیس درنظر بگیریم، بازی با اسپانیا یک "مچ پوینت" بود. هنوز زنده هستیم و به رویاپردازی خود ادامه خواهیم داد. نشان دادیم که برای تحت فشار قرار گرفتن مقابل اسپانیا و رقابت با این تیم آماده‌ایم. احساس می‌کنم که حق ما کسب نتیجه بهتری بود و اما شکی نیست که اسپانیا زیبا بازی کرد. با این حال بازهم می‌گویم که با توجه به عملکردمان حق‌مان بیش از این بود. ما آمده بودیم در این بازی یا ببریم و یا یاد بگیریم, از اسپانیا به خاطر اینکه چیزهایی به ما آموخت تشکر می‌کنیم و بعد هم که کمک‌ داور ویدئویی و ... ما در این دیدار, بازی قشنگی ارائه کردیم. ما با 3 امتیاز به میدان آمدیم و آنها با یک امتیاز. هدف‌مان هم این بود که گل بزنیم و بازی را ببریم. فکر می‌کنم که حداقل یک تساوی حق‌مان از این بازی بود. تیم ما با رویکردی فوق‌العاده بازی کرد.»

کی‌روش با اشاره به مردود اعلام شدن گل سعید عزت‌اللهی با نظر کمک‌ داور ویدئویی بازی گفت: «حیف شد که وار 8 سال پیش وقتی که داوید ویا (مهاجم سابق اسپانیا) به پرتغال در جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی گل زد وجود نداشت.»

 

 

251 41

کد خبر 785035

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =