۰ نفر
۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۳:۰۰

شبکه‌های مختلف تلویزیون، با 31 فیلم به استقبال تابستان می‌روند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این پنجشنبه و جمعه، در آخرین روز بهار و نخستین روز تابستان، 31 فیلم سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن روی آنتن سیما می‌روند.

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «چ»، «اگر باران ببارد»، «شجاع مردکوچک»، «یک تکه نان»، «شیر»، «سالیوت 7»، «حالا می‌بینی»، «قلقلک»، «شور جهانی»، «دادخواهی»، «گلس در هم شکسته»، «یک پلیس و نصفی»، «همراه مرموز»، «سقفی برای زندگی»، «آفتاب بعد از بارون»، «ریچارد لک لک»، «عملیات آجیلی»، «فوتبال دستی»، «حس خوب زندگی»، «مکس پین»، «تا مرز دیدار»، «غریبه‌ها در شهر»، «میان ماندن و رفتن»، «درست شبیه پدرم»، «فرودگاه 77»، «نبرد با آتش»، «خانواده پرایس»، «نفس»، «نیمکت گرم کن‌ها»، «ویر» و «سندرم چینی»،  پنج‌شنبه 31 خرداد و جمعه 1 تی از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌روند.

شبکه یک

- فیلم سینمایی «چ» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا، پنج‌شنبه 31 خرداد  ساعت 22 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی فریبرز عرب‌نیا، سعید راد و مریلا زارعی خواهیم دید: «در اواخر مرداد سال ۱۳۵۸، دکتر مصطفی چمران از طرف دولت موقت ماموریت پیدا می‌کند که به پاوه برود و درگیری داخلی به‌وجودآمده در آنجا را خاتمه دهد. سه رأس درگیری موردنظر را مردم پاوه، کردهای جدایی‌طلب و رزمندگان پاسدار تشکیل می‌دهند. چمران با تکیه بر نگاه عرفانی و بینش صلح‌جویانه‌اش، هم باید در برابر جسارت و میل به عدالت‌طلبی اصغر وصالی به عنوان فرمانده پاسداران مستقر در پاوه مقاومت کند و هم دکتر عنایتی  به عنوان رئیس کردهای شورشی را قانع کند که دست از درگیری بردارد...»

- فیلم تلویزیونی «اگر باران ببارد» به کارگردانی روح‌اله حجازی، جمعه 1 تیر ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: «مهتاب دانشجوی رشته معماری پس از چند جلسه صحبت با استاد راهنمای خود (اعلاء متین) به وی علاقمند گشته و علیرغم مخالفت خانواده‌اش با وی که جانباز قطع نخاعی است، ازدواج می‌کند. او در زمان زندگی مشترک، با حالات جسمی و روحی اعلاء بیشتر آشنا می‌شود. خانواده مهتاب که از آینده دخترشان نگرانند، بالاخره موفق به جدایی آنها می‌شوند. مهتاب که در ابتدا دلیل جدایی را اصرار اعلاء می‌داند، پس از پی بردن به حضور پدر و مادرش در این تصمیم به سراغ اعلاء رفته و زندگی را دوباره آغاز می‌کند.»

در این فیلم، مهراوه شریفی‌‌نيا، هومن سيدی و آهو خردمند هنرنمایی کرده‌اند.

شبکه دو

- فیلم تلویزیونی «شجاع مردکوچک» به کارگردانی صمد غلامزاده، پنج‌شنبه 31 خرداد ساعت ‌‌8 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

داستان فیلم در خصوص داستان زندگی حسین فهمیده است که در زمان اشغال خرمشهر نارنجک به کمر می‌بندد و زیر تانک می‌رود که هم تانک منفجر می‌شود و هم خودش به شهادت می‌رسد.

- فیلم تلویزیونی «یک تکه نان» به کارگردانی کمال تبریزی، پنج‌شنبه 31 خرداد  ساعت ‌‌23:30 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: «قیس سرباز آرام و کم حرفی که از یک منطقه دور به نام هشت پی به سربازی اعزام شده به همراه گروهبان و کربلایی راهی برزکوه می‌شود تا در مورد معجزه‌ای که درباره عزیز خانم رخ داده است تحقیق کند. می‌گویند که عزیز خانم بر اثر یک معجزه در امامزاده حافظ کل قرآن شده است و ...

رضا کیانیان، رویا نونهالی، احمد آقالو، اسماعیل خلج و هومن سیدی در فیلم سینمایی «یک تکه نان» نقش آفرینی کرده‌اند.

- فیلم سینمایی «شیر» به کارگردانی گارت دیویس، جمعه 1 تیر ساعت 8 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

خلاصه داستان فیلم با بازی دو پاتل، نیکول کیدمن و رونی مارا در مورد گودو و شیرو دو برادر نوجوان و خردسال است که با جمع اوری ذغال سنگ به همراه خواهر و مادرشان در خانواده‌ای بسیار فقیر در یکی از روستاهای دورافتاده هند به نام گانش زندگی می‌کنند. در یکی از شب‌ها گودو تصمیم می‌گیرد برای جمع آوری ذغال سنگ بیشتر با قطار به بیرون شهر برود و در این بین شیرو نیز با او همراه می‌شود. وقتی به ایستگاه مقصد می‌رسند شب شده و شیرو خوابش می‌برد. گودو از او می‌خواهد تا در ایستگاه بخوابد تا او برگردد. شیرو وقتی بیدار می‌شود نیمه شب شده و هیچ خبری از گودو نیست که ...

- فیلم سینمایی «سالیوت 7» به کارگردانی کلیم شیپنیکو، جمعه 1 تیر ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

این فیلم با بازی لیبو آکسویونوا، ایلیا آندریوکوف و پاول دریوانکو در مورد ایستگاه فضایی سالیوت است که متعلق به کشور روسیه است و  ناگهان از کار افتاده. این جسم سنگین قادر است 3 ماه خود را در مدار نگه دارد اما پس از آن سقوط خواهد کرد. به همین دلیل سازمان فضایی به سرعت گروهی دو نفره متشکل از مهندس سازنده سالیوت و بهترین فضانورد خود را به ایستگاه اعزام می‌کند. این گروه در همان لحظه ورود متوجه جسمی می‌شوند که مانع به کار افتادن صفحه‌های خورشیدی  و در نتیجه قطع برق است اما مجبورند، ابتدا  آب و یخ موجود در ایستگاه را جمع آوری کنند. فرمانده سازمان فضایی دستور می‌دهد، با میزان اکسیژن باقی مانده که فقط برای یک نفر کافی است، مهندس به زمین برگردد اما او حاضر به تنها گذاشتن دوستش نیست و در نتیجه هر دو  با آخرین میزان اکسیژن از ایستگاه خارج شده و ...»

- فیلم سینمایی «حالا می‌بینی» به کارگردانی لویی لتریر، جمعه 1 تیر ساعت 23:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی جسی ایزنبرگ، مارک روفالو، وودی هارلسون، ملانی لوران، ایسلا فیشر، دیو فرانکو، مایکل کلی، کامن، مایکل کین و مورگان فریمن خواهیم دید: «چهار شعبده باز خیابانی، دنیل اطلس، مریت مک کینی، هنلی لیوز و جک وایلدر توسط یک خیر ناشناس گرد هم می‌آیند و یک سال بعد در لاس وگاس تحت عنوان چهار سوارکار به اجرای نمایش می‌پردازند. اسپانسر آنها شخصی به نام آرتور ترسلر است. در پایان بخش نمایش آنها از یک تماشاگر برای اجرای برنامه استفاده می‌کنند و ...»

شبکه سه

- فیلم سینمایی «قلقلک» به کارگردانی مسعود نوابی، پنج‌شنبه 31 خرداد ساعت 10:30 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

«قلقلک» داستان دو آدم آسمان‌جل است که تصمیم می‌گیرند یک داور بین‌المللی فوتبال را بدزدند و در این میان اتفاقاتی برای آنها رخ می‌دهد.

بیژن امکانیان، شقایق فراهانی، سیامک انصاری، رضا شفیعی‌جم، سحر ولدبیگی، الیزابت امینی، ساعد هدایتی، ابراهیم آبادی، سیاوش قاسمی و بهمن هاشمی در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

- فیلم سینمایی «شور جهانی» به کارگردانی فردریک آبرتین، جمعه 1 تیر ساعت 10:30 به روی آنتن  شبکه سه سیما می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی تیم روت، فیشر استیونس، سام نل و ژرار دوپاردیو آمده است: «در دهه 1920 جمع کوچکی از فوتبال دوستان فرانسوی تصمیم می‌گیرند مجمع جهانی فوتبال را تاسیس کنند. این مجمع به مدیریت شخصی به نام ژول ریمه شروع به کار می‌کند و او تا  زمان مرگش ریاست این سازمان را دارد و بعد از او یک انگلیسی تصدی این پست را بر عهده می‌گیرد تا اینکه ...»

شبکه چهار

- فیلم سینمایی «دادخواهی» به کارگردانی مایکل آپتد، پنج‌شنبه 31 خرداد ساعت 20:30 از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: «جد و دخترش مگی هر دو به کار وکالت اشتغال دارند. میان جد و مگی به خاطر مشکلاتی که در زندگی‌شان وجود داشته شکرآب است و استلا، مادر مگی و همسر جد تلاش دارد که میان آنها صلح برقرار کند اما موفق نمی‌شود. تا اینکه مگی و پدرش در یک پرونده روبروی هم قرار می‌گیرند. در این پرونده مگی باید از شرکت اتومبیل سازی آرگوموتورز دفاع کند که یکی از ماشین‌های آنها به دلیل نقص فنی آتش گرفته و باعث مرگ یک دختر بچه حین حادثه شده است. مگی و همکارانش وکالت شرکت آرگوموتورز را برعهده دارند و پدرش نیز وکالت خانواده دختر را برعهده دارد و بدین ترتیب مگی و پدرش در زندگی شغلی نیز رودرروی یکدیگر قرار می‌گیرند. مگی ابتدا با تمام نیرو در دادگاه در مقابل پدرش می‌ایستد اما سپس وقتی مادرش حین مشاجره او و پدرش پس از یک جلسه دادگاه سکته می‌کند و می‌میرد، مگی تصمیم می‌گیرد کمی به حرف‌های پدرش گوش کند و ...»

جین هاکمن، ماری الیزابت و ماسترانتونیو در فیلم سینمایی «دادخواهی» نقش آفرینی کرده‌اند.

- فیلم سینمایی «گلس در هم شکسته» به کارگردانی بيلی ری، جمعه 1 تیر ساعت 21:30 از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی هيدن كريستينسن و پيتر سارسگارد آمده است: «استفن گلس روزنامه ‌نگار جوان و موفق در سن بيست و چهار سالگی نويسنده مشهور مجله نيو ريپابليك می‌شود. او مقالات هيجان‌انگيز و جالبی در مورد سياست و تجارت می‌نويسد. يكی از مقالات او در مورد موفقيت تجاری يك هكر توجه نويسنده بخش اينترنت مجله معتبری را جلب می‌كند. این نویسنده با تحقيق متوجه می‌شود هيچ اثری در اينترنت و مطبوعات از اشخاص و شركت هايی كه گلس نامبرده است، وجود ندارد. به همين دليل با سردبير جديد مجله نيوريپابليك تماس می‌گيرد و خواهان اطلاعاتی در اين مورد می‌شود. سردبير با پيگيري اين موضوع متوجه می‌شود مقاله گلس ساختگی بوده و با بررسي بيشتر متوجه می‌شود که ...»

شبکه پنج

- فیلم سینمایی «یک پلیس و نصفی» به کارگردانی جاناتان آ روزنبام، پنج‌شنبه 31 خرداد ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

داستان فیلم از این قرار است: «کارینا یک دختر 12 ساله و دانش‌آموزی است که مدام نقش پلیس‌ها را در مدرسه بازی می‌کند و دوست دارد که پلیس باشد. او با کارآگاه سیمونز آشنا می‌شود و سعی می‌کند که به او کمک کند؛ ولی کارآگاه از او می‌خواهد که در کارهایش دخالت نکند و بارها او را از این کار منع می‌کند اما همیشه سر وکله کارینا پیدا می‌شود! کارگاه سیمونز و کارینا یک کارخانه خارج از شهر پر از پهبادهای خرابکار پیدا می‌کنند...»

لو دیاموند فیلیپس، لولو ویلسون و جنت کیدر بازیگران این فیلم هستند.

- فیلم سینمایی «همراه مرموز» به کارگردانی اوریال پائولو، جمعه 1 تیر ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی مایرو کاساس، آنا واگنر و جوزف کوراندو آمده است: «آدرین دوریا جوان موفقی است که به دلیل کشته شدن نامزدش لورا  متهم به قتل اوست. او یک وکیل معروف به نام ویرجینیا گودمن را استخدام کرده تا پرونده را حل کند. لورا مدتی پیش متهم بوده که در یک تصادف رانندگی موجب مرگ یک جوان شده که هیچ‌گاه جسد و ماشینش پیدا نشده است. دوریا  به پلیس ثابت کرده است که آن روز در پاریس بوده و در صحنه تصادف نبوده است. اما  ویرجینیا می‌داند که دوریا چیزهایی از این حادثه می‌داند و پنهان می‌کند. ویرجینیا به دوریا  اطمینان می‌دهد که اگر واقعیت را بگوید، می‌تواند در دادگاه به او کمک کند تا تبرئه شود. دوریا  اعتراف می‌کند که در روز تصادف همراه لورا  بوده است...»

شبکه شما

فیلم تلویزیونی «سقفی برای زندگی» به کارگردانی سید محمدرضا ممتاز، پنج‌شنبه 31 خرداد ساعت 24 از شبکـه شما پخش خواهد شد.

داستان فیلم از این قرار است: «آقا رشید فروشنده کت و شلوار، به همراه پدرش عزیز آقا که عریضه‏نویس جلوی دادگستری است و مادرش در خانه‏ای قدیمی زندگی می‏کنند. مریم و امیر به علت عدم بضاعت مالی قادر به اجاره واحد مسکونی نیستند و قصد جدایی دارند. اشکان و همسرش به علت کلاهبرداری شریکش دچار خسران شده و اوضاع به سامانی ندارد. عزیزآقا برحسب اتفاق با هر دو خانواده آشنا شده و پس از آنکه در می‏یابد این دو خانواده واقعاً دچار بحران شده‏اند دو اتاق از اتاق‏های خانه قدیمی‏اش را در اختیارشان می‏گذارد و ...>

قدرت‌الله ایزدی، سعید محقق، مهدی دهقان، مرتضی کیوانداریان و مرضیه برومند در فیلم تلویزیونی «سقفی برای زندگی» هنرنمایی کرده اند.

- فیلم تلویزیونی «آفتاب بعد از بارون» به کارگردانی کامبیز کاشفی، جمعه 1 تیر ساعت 13:30 از شبکـه شما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان آمده است: «سعید سرمدی که زمانی سرباز نیروی انتظامی بوده است در یک سرقت دیده می‌شود. مافوق او پس از انجام تحقیقاتی به این نتیجه می‌رسد که شاید برادر دو قلویی داشته باشد؛ پس از مدتی موضوع قطعی می‌شود و سرمدی برادر دو قلوی خود را پیدا می‌کند. وحید برادر او به زندان می‌افتد و اعتراف می‌کند. نیروی انتظامی تصمیم می‌گیرد سعید سرمدی را به جای برادرش وحید به درون باند خلافکاران بفرستد که ...»

کامبیز کاشفی، مجید محبوب بشری و عارفه اصغرزاده در فیلم تلویزیونی «آفتاب بعد از بارون» بازی کرده‌اند.

شبکه کودک

- انیمیشن سینمایی «ریچارد لک لک» به کارگردانی توبی جینکل، پنج‌شنبه 31 خرداد ساعت 14 از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: «یک گنجشک یتیم به‌نام ریچارد توسط لک‌لک‌ها بزرگ شده است. با اینکه همه می‌دانند او یک گنجشک است، اما خود ریچارد اصرار دارد که لک‌لک بودنش را به بقیه ثابت کند. وقتی مهاجرت خانواده لک‌لکی او فرا می‌رسد و ریچارد که یک مرغ مهاجر نیست، مجبور می‌شود تنها در جنگل بماند، با هویت واقعی‌اش روبه‌رو شود...»

- انیمیشن سینمایی «عملیات آجیلی» به کارگردانی کال برانکر، جمعه 1 تیر ساعت 14 از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

داستان از این قرار است: «سارلی سنجاب شیطونی است که از پارک محل زندگی خود رانده شده و حالا مجبور است در میان شلوغی‌های شهر زنده بماند. دست بر قضا او غنیمتی گران‌بها می‌یابد...»

شبکه امید

- انیمیشن سینمایی «فوتبال دستی» به کارگردانی خوان خوزه کامپانلا، پنج‌شنبه 31 خرداد ساعت 18 از شبکـه امید پخش خواهد شد.

این انیمیشن درباره‌ پسر جوانی به‌نام آمادئو است که با بازیکن‌های مورد علاقه‌اش در ورزش فوتبال‌دستی، ماجراهای غیرمنتظره‌ای را رقم می‌زند...

- فیلم تلویزیونی «حس خوب زندگی» به کارگردانی فرناز امینی، جمعه 1 تیر ساعت 18 از شبکـه امید پخش خواهد شد.

این فیلم که ترکیبی از سینما و فوتبال را به تصویر کشیده است، اشاره به نیاز حیاتی وجود پدر و مادر در کنار هم و در خانواده دارد.

 علی انصاریان، حدیث فولادوند، نیما شاهرخ‌شاهی، فریبا نادری و علی پروین بازیگران این فیلم هستند.

شبکه افق

- فیلم سینمایی «مکس پین» به کارگردانی جان مور، جمعه 1 تیر ساعت 10 از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی مارک والبرگ، میلا کونیس، بو بریجز و لوداکریس خواهیم دید: «مکس پین، پلیس جنایی وقتی به خانه خود می‌رود می‌بیند که سر و صداهایی می‌آید و می‌بیند که چند جوان زن و بچه او را کشته‌اند و می‌فهمد که آنها موادی به نام v  مصرف می‌کردند که قبلا در ارتش آمریکا استفاده می‌شده ولی طی مراحل پزشکی آن را ممنوع اعلام کردند اما از آن‌ها به صورت قاچاقی در آمریکا استفاده می‌شود و ...»

- فیلم سینمایی «تا مرز دیدار» به کارگردانی حسین قاسمی، جمعه 1 تیر ساعت 18:30 از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید:  «قرار است تيم ملی فوتبال ايران براي انجام بازی های آسيايی به خارج از كشور اعزام شود، اما يكی از بازيكنان اصلی تيم به نام مصطفی موسوي اطلاع می‌يابد كه برادرش، مرتضی، در جبهه مفقود شده است...»

رضا بنفشه‌خواه، اکبر دودکار، هادی قدس، رضا متین، مجید مجیدی، هدایت‌الله نوید و جلیل فرجاد در این فیلم هنرنمایی کرده‌اند.

شبکه نمایش

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «غریبه‌ها در شهر»، «میان ماندن و رفتن»، «درست شبیه پدرم»، «فرودگاه 77» و «نبرد با آتش» پنج‌شنبه 31 خرداد در ساعت‌های 11، 13، 17، 21 و 23 از شبکه نمایش روی آنتن می‌روند.

فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی «خانواده پرایس»، «نفس»، «نیمکت گرم کن‌ها»، «ویر» و «سندرم چینی» جمعه 1 تیر در ساعت‌های 11، 13، 15 ، 17 و 21 از شبکه نمایش پخش می‌شوند.

5757

کد خبر 785051

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =