«مکان» در گروه سینمایی هنر و تجربه اکران می‌شود

فیلم «مکان» ساخته سیدمهدی احمدپناه به تهیه‌کنندگی امیرشهاب رضویان در گروه سینمایی هنر و تجربه اکران خود را آغاز می‌کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فیلم سینمایی «مکان» که از فردا (یکشنبه سوم تیرماه) اکران خود را در سینماهای هنر و تجربه آغاز می‌کند، با نگاهی به یک معضل اجتماعی فراگیر در سال ۹۵ تولید شد و همان سال توانست در جشنواره فجر حضور یابد.

مسئله‌ای که فیلم به آن اشاره می‌کند شاید به نوعی مسئله تمامی جوان‌های این سرزمین در شهرهای بزرگ و کوچک و برای دختر و پسر باشد.

سید مهدی احمدپناه، مژده دایی، علیرضا سردشتی، عباس ناصری و پانته‌آ تاجبخش گروه نویسندگان فیلم «مکان» را تشکیل می‌دهند. در خلاصه داستان فیلم آمده است: «چهار رفیق قدیمی چند ماه پس از کنکور، به بهانه تولد یکی از آنها که در کنکور پذیرفته نشده و اکنون عازم خدمت سربازی است، دور هم جمع می‌شوند و تصمیم می‌گیرند شبی را به تفریح و خوشگذرانی بپردازند. ولی در شهر بجای پیدا کردن مکانی برای تفریح، با مکان‌های دیگری مواجه می‌شوند!»

محمدرضا آبانگاه، بهنام خرم‌نیک، علیرضا کی‌منش، امین مقدسی، مژده دایی، پانیذ امینی، سپیده امینی، محمد براری، محمد بهمن زاده، داوود پژمان‌فر، عماد جاویدپور، وحید حبیبیان، علیرضا زارع‌پرست، شفق شکری، آزاده عبدالهی، سیامک فارسی، عماد کاظمی‌حاتمی، بسطام مقدسی، صادق معتمد و نکیسا نعمت نژاد به ترتیب الفبا بازیگران « مکان» هستند.

همچنین هم‌زمان با آغاز اکران از پوستر رسمی فیلم با طرحی از حامد بذرافکن رونمایی شد.

57244

کد خبر 785545

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =