آرژانتین ۲ - نیجریه ۱/ با کمک VAR مسی در جام جهانی ماند

دو تیم فرانسه و دانمارک در آخرین دیدار مرحله گروهی جام جهانی روسیه برابر هم به میدان رفتند که این دیدار با برتری ۲ بر یک آرژانتین به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، دو تیم آرژانتین و نیجریه در آخرین دیدار مرحله گروهی جام جهانی روسیه برابر هم به میدان رفتند که گزارش زنده این دیدار را در زیر می خوانیم:

نیمه اول

بازی با سوت داور ترکیه ای آغاز شد و یاران لیونل مسی برای باز کردن دروازه نیجریه فوتبال هجومی را در دستور کار خود قرار دادند.

دقیقه ۸ حرکت زیبای لیونل مسی روی دروازه نیجریه خطرساز شد ولی این موقعیت از دست رفت.

دقیقه ۱۴: حرکت زیبای لیونل مسی با نفوذ او به محوطه جریمه همراه شد تا فوق ستاره آلبی سلسته به زیبایی دروازه نیجریه را باز کند. این اولین گل لیونل مسی در جام جهانی روسیه بود.

دقیقه ۳۳: کاشته زیبای لیونل مسی به دیرک دروازه نیجریه برخورد کرد. البته واکنش دروازه بان نیجریه هم در این صحنه مانع باز شدن دروازه تیمش شد.

خاویر زانتی و دیگو مارادونا از جمله مهمانان ویژه در این دیدار هستند و از نزدیک بازی تیم ملی کشورشان را می‌بینند.

نیمه دوم

داور ترکیه ای در سوت خود دمید تا نیمه دوم این دیدار آغاز شود. آرژانتین با حساب یک بر صفر از نیجریه پیش است.

دقیقه ۵۰:‌ ویکتور موسی از روی نقطه پنالتی موفق شد گلزنی کند و بازی را به تساوی بکشاند. در این صحنه خاویر ماسکرانو اعتقاد داشت خطایی صورت نگرفته است ولی داور مسابقه نقطه پنالتی را نشان داد.

دقیقه ۷۵: ایگالو فرصت بسیار خوبی را برای گلزنی از دست داد و در ادامه اعتقاد به خطای پنالتی داشت ولی داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

دقیقه ۸۰: سرخیو آگوئرو با نظر سامپائولی به زمین مسابقه آمد تا قدرت هجومی تیمش را بیشتر کند.

دقیقه ۸۷: مارکوس روخو موفق شد در نهایت گل برتری تیمش را در دقیقه ۸۷ وارد دروازه نیجریه کند. گلی که باعث شد سامپائولی نیز وارد زمین شود و به خوشحالی بپردازد.

این دیدار در نهایت با برتری ۲ بر یک آرژانتین به پایان رسید تا آرژانتین به عنوان تیم دوم بعد از کرواسی راهی مرحله بعد شود.

256 41

کد خبر 786299

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =