۰ نفر
۶ تیر ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۰

ایران نوشت: ساعت 9:30 صبح 4 تیر، مأموران کلانتری 152 خانی آباد در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از مرگ مرموز پسر جوانی در یکی از بیمارستان‌ها خبر دادند.

به دنبال اعلام این خبر بازپرس مرادی و تیم بررسی صحنه جرم وارد عمل شدند. در بررسی‌های اولیه مشخص شد پسر 21 ساله شب گذشته با دو جوان در پارک درگیر شده و از ناحیه پا با چاقو مجروح شده است. اما شدت جراحات و خونریزی مرگ او را رقم زده است.

به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران، عاملان این درگیری که دو پسر جوان بودند بازداشت شدند. یکی از آنها در تحقیقات گفت: ساعت 12 شب از سر کار به خانه می‌رفتم که یکی از دوستانم را دیدم و باهم به پارک رفتیم. یکی از بچه محل هایمان به همراه دو پسر و دو دختر در پارک بودند که یکی از دوستانم به دخترها متلک انداخت. همین مسأله باعث درگیری شهرام و دوستم شد. هنوز چند لحظه نگذشته بود که دوستان شهرام دور ما جمع شدند. شهرام با چاقو چند ضربه به سمت من پرتاب کرد. اما من جا خالی دادم. آن شب چاقوی یکی از دوستانم دست من بود و زمانی که شهرام به سمت من آمد ناخودآگاه چاقو به ران او رفت. ما فرار کردیم. گفتند شهرام بدون آنکه به دکتر برود آن شب به خانه رفته اما خونریزی و مراجعه دیر هنگام او به دکتر مرگش را رقم زد.
بازپرس جنایی دستور انتقال متهمان به اداره آگاهی برای ادامه تحقیقات را صادر کرد.

 

17302

کد خبر 786308

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =