تسنیم نوشت: رئیس جمهوری آمریکا در دیدار با همتای پرتغالی خود پرسشی را درباره نامزدی کریستیانو رونالدو در رقابت‌های ریاست جمهوری پرتغال مطرح کرد.

رئیس جمهوری آمریکا در دیدار با همتای پرتغالی خود از احتمال نامزدی کریستیانو رونالدو در رقابت‌های ریاست جمهوری آتی پرتغال سخن گفت.

در متن مذاکرات سران آمریکا و پرتغال که از سوی کاخ سفید منتشر شده است، آمده است که ترامپ در دیدار با مارسلو ریبلا دو سوسا، رئیس جمهوری پرتغال با نام بردن از کریستیانو رونالدو، مهاجم تیم ملی فوتبال این کشور، گفت: «وی [بازیکن] خیلی خوبی است. به من بگو، وی تا چه اندازه بازیکن خوبی است، آیا شما تحت تأثیر وی قرار گرفته‌اید؟»

مارسلو ریبلا دو سوسا نیز در پاسخ گفت: «من خیلی تحت تأثیر وی هستم. وی بهترین بازیکن جهان است، کریستیانو رونالدو ... من با شما موافق هستم ...»

ترامپ در ادامه این پرسش را همتای پرتغالی خود پرسید که «آیا کریستیانو در مقابل شما برای ریاست جمهوری رقابت خواهد کرد. وی پیروز نخواهد شد، شما می‌دانید که وی نمی‌تواند.»

رئیس جمهوری پرتغال نیز در پاسخ گفت: «جناب رئیس جمهوری - شما می‌دانید - شما یک چیز را می‌دانید - من باید به شما بگویم که پرتغال همانند ایالات متحده نیست.»

ترامپ نیز در ادامه این سخن همتای پرتغالی خود را تأیید کرد؛ «درست است، درست است.»

2323

کد خبر 786632

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • افشین A1 ۰۰:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۸
    2 0
    فعلا چیزی به اسم سیاست تو دنیا وجود نداره و یه عده کم عقل رهبران جهانند...