خبرهای موثق حکایت از آن دارد بخش عمده ای از فشار برای ایجاد تغییرات در تیم اقتصادی کابینه از سوی حزب کارگزاران وارد می شود .

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بر اساس اطلاعات رسیده،این حرب که در دولت دوازدهم نتوانست افراد پیشنهادی خود برای وزارتخانه های خاص اقتصادی را به رییس جمهور بقبولاند، هم اینک در پی فشار جبران تلاش ناکام خود در ابتدای تشکیل کابینه است.

 گفته می شود حزب کارگزاران همچنان به دنبال معرفی رضا ویسه به عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت است و برای سایر پستهای اقتصادی نیز گزینه هایی از افراد نزدیک به خود را مطرح می کند. در این حال انتشار گمانه ها درباره وزیرانی که تغییر می کنند توسط رسانه های حزب کارگزاران مدیریت می شود.

شنیده شده است رییس جمهور به اکثریت افرادی که توسط کارگزاران برای تصدی پست رییس کلی بانک مرکزی و وزارتخانه های اقتصادی مطرح شده اند، تمایلی ندارد. 

 

223223

کد خبر 787299

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام A1 ۰۷:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
  19 7
  از 40 سال انقلاب سی سالش، دولتها دست کارگزاران و اصلاح طلبان بوده و این وضع رقت بار ما مردم مظلوم است. لعنت خدا بر اصلاح طلبان و کارگزاران و اصولگرایانی که تنها به نفع خود می اندیشند نه مردم...
  • بی نام A1 ۰۸:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
   6 3
   شجاعانه زدی به هدف .
  • بی نام A1 ۱۰:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
   2 1
   یعنی چی ؟ فشار به دولت در زمان جنگ اقتصادی ؟
 • بی نام IR ۰۸:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
  8 0
  موافقیم یا منتظریم اسم کسانی که ارز4200تومانی گرفته اند و جنس خود را با ارز8200فروخته اند منتشر شود.
 • سجاد A1 ۰۸:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
  3 2
  کارگزاران تا همین الان هم کم قدرتی در این دولت ندارد و سیاست اقتصادی دولت سیاست کارگزاران است این خبرها هم فرافکنی برای فرار از مسئولیت کارگزاران است . اگر دولت می خواهد سقوط کند و نظام را به لبه پرتگاه ببرد قدرت بیشتری به کارگزاران بدهد چون با بیشتر شدن قدرت نئولیبرالهای کارگزارانی باید منتظر شورش های سراسری باشیم . کنترل وضعیت فعلی نیاز به سیاستهای عدالت گرایانه دارد نه سیاستهای سرمایه دارنه و رانتخوارانه . بهتر است دولت با کارگزاران دولت دوران دفاع مقدس صحبت کند و از انها مشورت بگیرد که در این شرایط تنها ان تفکر عدالت محور که تجربه اش را هم پس داده به کار می اید نه تفکر کارگزاران که مملکت را به این روز انداخته.