۰ نفر
۱۶ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰
تغییر مدیرکل هنرهای تجسمی

مدیرکل تازه دفتر هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حکم سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در جلسه شورای مدیران معاونت امور هنری، تکریم و معارفه مدیران‌کل پیشین و فعلی هنرهای تجسمی، صبح شنبه 16 تیر در معاونت امور هنری برگزار شد.

در این جلسه، از خدمات مجید ملانوروزی، مدیرکل قبلی هنرهای تجسمی قدردانی و هادی مظفری به عنوان مدیرکل دفتر هنرهای تجسمی معرفی شد.

سید مجتبی حسینی، معاون امور هنری، در این جلسه گفت: «ملانوروزی تحصیل کرده هنر و هنرمند است و در پنج سال حضور در دفتر هنرهای تجسمی، خدماتی ارائه کرد و تعداد نگارخانه ها افزایش یافت. امیدواریم مظفری نیز با توجه به تجربه‌هایی که دارد بتواند زمینه مناسب تری را برای توسعه هنرهای تجسمی و پویایی این حوزه فراهم کند.»

مجید ملانوروزی هم در این جلسه گفت: «در این دوره، سعی شد اعتبار به موزه هنرهای معاصر تهران بازگردد و نمایشگاه های داخلی و خارجی در موزه برگزار شد و در توسعه و رشد نگارخانه ها، بخش خصوصی فعالیت کرد و نقش داشت. امیدواریم آقای مظفری با توجه به شناخت و تجربه های ارزشمند و موفقی که در حوزه فرهنگی و هنری دارد به توسعه بیشتر هنرهای تجسمی کمک کند.»

هادی مظفری نیز در این جلسه از خدمات ملانوروزی قدردانی کرد و اظهار امیدواری کرد با همراهی هنرمندان و مجموعه هنری، فضای مناسب تری برای توسعه هنرهای تجسمی فراهم شود.در حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای مظفری بر بهره گیری از هنرهای تجسمی برای دیپلماسی فرهنگی در عرصه بین المللی تاکید شده است.

مظفری پیش از این معاون هنری سازمان زیباسازی شهر تهران و معاون شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهر تهران بوده است.

همچنین در بخشی از جلسه شورای مدیران معاونت امور هنری، با حضور خسرو طالب زاده، مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، موضوع هوشمندسازی سامانه های حوزه فعالیتی معاونت امور هنری برای صدور مجوز، در راستای دولت الکترونیک و حقوق شهروندی برررسی شد.

57243

کد خبر 788445

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =