اهدا و ساخت 3000 مترمربع زمین توسط خیر خرم آبادی جهت خدمات بهداشت و درمان

اهدا و ساخت ۳۰۰۰ متر مربع زمین در سه طبقه برای خدمات عام المنفعه و اختصاص ۲۵۰۰ متر مربع از این زمین (طبقه ی زیرین ) جهت برنامه های بهداشتی و درمانی به دانشگاه علوم پزشکی لرستان، توسط وراث مرحوم شیخ مهدی قاضی کلید خورد .

به گزارش خبرآنلاین لرستان، در نشستي كه در دفتر رئيس دانشگاه علوم پزشكي و با حضور دكتر ساكي، نماينده ي تام الاختيار واقف ٬ معاونين اجتماعي ٬ درمان ٬ توسعه مديريت و منابع و مشاور رئيس دانشگاه برگزار شد ؛ تمام جوانب كار در اين اقدام خير خواهانه ي واقف مد نظر طرفين قرار گرفت .

رئيس دانشگاه علوم پزشكي لرستان در اين نشست با اشاره به اقدامات خير خواهانه آقاي قاضي كه زبان زد مردم است ؛ اظهار داشت : نيت واقف در امر وقف بايد ساري و جاري شود و هر آنچه كه مد نظر ايشان است نيز لحاظ گردد.

دكتر ساكي همچنين خواستار نيازسنجي تيم كارشناسي دانشگاه اعم از معاونت هاي اجتماعي ٬ توسعه مديريت و منابع ٬ درمان و مشاورين دانشگاه پس از بررسي هاي كارشناسانه شد تا مشخص شود كه چه اقداماتي بايد در اين زمينه صورت بگيرد و نوع خدمات درماني كه نياز اول استان و مردم است در اين كار خير لحاظ شود تا در نهايت به اطلاع واقف نيز رسانده شود.

گفتني است زمين مذكور واقع در محله ي قاضي آباد روبروي بيمارستان توحيد، ضلع پاييني و با موقعيت سه نبش مي باشد كه امكان دسترسي مراجعات مردمي به آن به سهولت انجام مي گيرد.

 

۴۶
کد خبر 788553

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =