کارلوس کی‌روش هنوز قراردادش را با تیم ملی تمدید نکرده است و حالا فوتبال ایران برای تنظیم قرارداد جدید با او آماده می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ فدراسیون فوتبال ایران و کی‌روش در دوره مذاکرات برای نگارش قرارداد جدید هستند و این بهترین زمان است برای شنیدن نظرات مختلف از سوی فدراسیون تا بتواند مسیر جدیدی پیش روی فوتبال ایران قراردهد.

حالا دیگر پس از ۷ سال سقف رویاهای ایران با کی‌روش در ازای قرارداد دو میلیون دلاری، تنها صعود به جام جهانی یا تغییر نسل نیست. حالا دیگر همه باور داریم او اصول دفاعی و نظم تیمی را به ایران آورده، در تحول نگاه حرفه ای به اوج رسیدیم و حالا زمان این است که فوتبال ایران مطالبات جدیدی برای تداوم همکاری از سرمربی خود داشته باشد.

در چنین شرایطی بی تردید امثال امید روانخواه که هم سابقه بازی در بالاترین سطح فوتبال ایران را دارند و هم به علم روز فوتبال مسلط هستند باید اجازه انتقاد پیدا کنند.

قطعا اینکه امید نماینده بخشی از فوتبال ایران شود که می خواهند در قرارداد کی‌روش بندی باشد تا او برای پلان فوتبال هجومی تر یا مالکانه تر و حذاب تر ترغیب شود، یک خواسته از طیفی از هواداران تیم ملی است که تعدادشان کم هم نیست.

قطعا باید گذاشت منتقدانی چون او که از دایره ادب و احترام خارج نمی شوند هم حرف بزنند و اتفاقا دور دست‌شان باشد تا دوباره میدان دست آنهایی که فقط فحش می دهند نیفتد!

41258

 

کد خبر 789747

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =