رویداد ۲۴ نوشت: نادرقاضی‌پور که پیش از این از دست داشتن فردی به نام «خ» در جریان واردات خودروهای لوکس خبر‌ داده‌بود، امروز اعلام کرد که این فرد که از منصوبان وزیر صنعت سابق بوده متواری است و دستگیر نشده‌است

 تا کنون سه نفر از متهمان پرونده واردات خودرو دستگیر شده‌اند اما یکی از آنها همچنان متواری است.  پیش از این نادر قاضی‌پور خبر داده بود، فردی به نام «خ» یکی از متهمان اصلی ثبت سفارش غیرقانونی 6481 خودروی لوکس است که در دوره نعمت‌زاده منصوب شده بود. قاضی‌پور در آخرین اظهارنظر گفت: در مصاحبه‌ای گفتم که یکی از معاونان وزیر صنعت آقای «خ» را ادمین سایت قرار داده بود و او در قبال گرفتن مبالغی، قسمت ثبت سفارش‌ها را باز کرده بود. البته معاون وزیر در این رابطه بی‌تقصیر است و از نیت آقای «خ» خبر نداشته است.

او در توضیح اینکه یکی از رسانه‌ها اعلام کرده آقای «خ» در این پرونده حضور ندارد، تاکید کرد: این اخبار به این خاطر است که این فرد اکنون متواری است و دستگیر نشده است.

قاضی پور افزود: زمانی من گفتم در این کشور، دکل گم شده و می‌گفتند مگر می‌شود دکل گم شود؟ در برهه‌ای گفتم باید در تنگه هرمز از کشتی‌هایی که عبور و مرور می‌کنند عوارض و گمرک بگیریم که در رسانه‌شان اعلام کرد نادر قاضی‌پور فرمانده کل قوا شده و حکم می‌دهد ولی اکنون 18 کشور خارجی اعلام کردند که ایران می‌تواند از این کشتی‌ها گمرک و عوارض بگیرد.

 

29215

کد خبر 789755

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =