میزان نوشت: سام مشایخی گفت: پدر من اصلاً مدیر برنامه ندارد. پدر سالهاست که فعالیت چندان زیادی ندارد که نیازی به مدیر برنامه باشد. اگر فردی چندین بار به دیدار او آمده و یا برای چند مراسم برخی مقدمات را فراهم کرده که نباید اسمش را مدیر برنامه بگذاریم.

سام مشایخی فرزند جمشید مشایخی  درخصوص اخبار منتشر شده مبنی بر اوضاع بد جسمانی پدرش گفت: من تمامی این اخبار را توسط هر شخصی منتشر شده کاملاً تکذیب می کنم زیرا خوشبختانه حال پدر خوب است.

او ادامه داد: پدر دو عمل بسیار سخت را پشت سر گذاشته و قطعاً با توجه به سن وی روند بهبود کندتر پیش می رود که این اتفاق کاملاً طبیعی است اما اینطور نیست که برداشت کنیم حال عمومی پدر مساعد نیست.

فرزند جمشید مشایخی با اشاره به روند مثبت درمان پدر تاکید کرد: خوشبختانه جراحی هایی که روی پدر صورت گرفته بسیار موفقیت آمیز بوده است. پزشکان حتی پدر را برای لحظاتی راه بردند و پس از آن غذای سبکی هم به وی داده شد. وی خوشبختانه مراحل درمان را سپری می کند و وضعیت عمومی اش نیز در حال بهبود است.

وی درخصوص اخبار منتشر شده توسط مدیر برنامه های جمشید مشایخی اضافه کرد: پدر من اصلاً مدیر برنامه ندارد. پدر سالهاست که فعالیت چندان زیادی ندارد که نیازی به مدیر برنامه باشد. اگر فردی چندین بار به دیدار او آمده و یا برای چند مراسم برخی مقدمات را فراهم کرده که نباید اسمش را مدیر برنامه بگذاریم. به طور قطعی اعلام می کنم که پدر هیچ مدیر برنامه ای ندارد و در جریان درمان وی تنها من به همراه مادر و دوستمان آقای مهدوی با رسانه ها در ارتباط بوده ایم.

فرزند بازیگر پیشکسوت سینمای ایران ادامه داد: متاسفانه برخی تا آبروی پدر را نبرند دست از کار نمی کشند. من نمی دانم چرا و به چه دلیل اخباری مبنی بر وضعیت بد جسمانی پدر منتشر می شود. این حرفها و خبرها خیلی رفتار بدی است و من متاسفم از وضعی که برخی برای یک بازیگر پیشکسوت و مردمی ایجاد می کنند.

241241

 

کد خبر 790510

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام IR ۰۶:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۶
  15 0
  انتشار خبر دروغ در مورد سلامتی دیگران درست نیست، اما اینکه کسی بیمار باشه یا حالش خیلی بد باشه باعث بی‌آبرویی نیست که ایشون نگران آبروی پدرشون هستن. ایشالا آقای مشایخی سلامتیش رو زودتر به دست بیاره. آمین.
 • بی نام A1 ۰۷:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۶
  5 8
  ایشان باید بخاطر شرایط سنی دیگر دنبال هنرپیشگی نباشند تا حساسیتها کم بشود
 • عباس دانایی A1 ۰۹:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۶
  2 0
  باآرزوی سلامتی برای استاد دوست داشتنی سینمای ایران
 • بی نام A1 ۱۰:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۶
  2 1
  چرا همکارانش هنرمندانبه عیادتشون نمیرن ؟ یادم وقتی الناز شاکر دوست بستری بود همشون صف کشیده بودن