به گزارش مهر:

استاندار تهران با اشاره به برنامه دولت برای کاهش جمعیت تهران گفت: تهران با مشکلات محیط زیستی فراوانی روبروست بنابراین با جدیت تمام طرح خروج سازمانها و شرکتها و افراد را برای کم کردن بار جمعیتی تهران پیگیری می کنیم.

مرتضی تمدن عصر سه شنبه در مراسم اختتامیه دهمین نمایشگاه محیط زیست با تاکید بر وجود آلاینده های مضر در فضای شهر تهران افزود: در تهران مشکلات محیط زیستی زیاد است و ما در شرایط و فضایی که تمام آلاینده های مضر برای سلامتی وجود دارد زندگی می کنیم.

وی اضافه کرد: دولت باید در حوزه محیط زیست و حوزه های مرتبط با آن توجه ویژه ای به استان و شهر تهران کند چرا که مشکلات جدی در این زمینه وجود دارد و ما برای سبک سازی جمعیت شهر تهران تمام طرحهای دولت را اجرایی می کنیم.

استاندار تهران محیط زیست را مقوله ای فرابخشی دانست و افزود: حفظ محیط زیست جز با همراهی تمامی بخشها امکان پذیر نیست و با توجه به آهنگ رو به رشد توسعه کشور باید سخت گیریها در حوزه محیط زیست به عنوان یک وظیفه عمومی تلقی شود نه امیال و و خواسته های یک سازمان.

تمدن گفت: برای توسعه همه جانبه باید پهنه وسیع کشور را در نظر گرفت و تمام مشکلات محیط زیست را لحاظ کرد تا بتوان به وضعیتی مطلوب دست یافت.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 79128

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =