۰ نفر
۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۵:۵۴

مالک باشگاه خونه به خونه طی بیانیه‌ای از تیم‌داری در فصل آینده لیگ یک انصراف داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، باشگاه خونه به خونه بابل که در آخرین روز رقابت‌های لیگ دسته یک از صعود به لیگ برتر باز ماند تا تیم دیگر مازندران یعنی نساجی به لیگ برتر صعود کند، در چند ماه گذشته پیگیر ادعایش مبنی بر تبانی در دیدار هفته پایانی نساجی مقابل راه‌آهن و موضوع صغر سنی یکی از بازیکنان این تیم بود. مسئولان این تیم امیدوار بودند با نتیجه‌بخش بودن شکایت‌هایشان به جای نساجی لیگ‌برتری شوند اما این اتفاق رخ نداد تا امروز (دوشنبه) قاسم حسن‌زاده مالک باشگاه خونه به خونه طی بیانیه‌ای عدم تیم‌داری‌اش در فصل آینده لیگ یک را اعلام کند. البته باید منتظر ماند و دید که این انصراف مانند انصراف‌های قبلی خونه به خونه در حد حرف است یا واقعا عملی می‌شود.

بیانیه مالک باشگاه خونه به خونه به شرح زیر است: ‎

بسم الله الرحمن الرحیم

‎قبل از هر چیز دهه پر سعادت کرامت و پیشاپیش تولد آقا علی ابن موسی الرضا (ع) را خدمت تمام مردم ایران و مردم خوب استان مازندران و شهرستان بابل تبریک عرض می‌کنم.

‎چند سال است به عشق مردم مازندران و بابل با هزینه شخصی و بی منت برای ورزش شهرم هزینه کردم. همیشه سعی کردم به جای حرف زدن، عمل کنم و بر هیچ کس پوشیده نیست که طی چند ماه اخیر چه نامرادی‌هایی را تحمل کردیم. دقیقاً نگرانی و دلخوری‌های تک تک هواداران خونه به خونه را درک می‌کنم و از همه آنها بابت تحمل این سه ماه عذاب آور تشکر می‌کنم. آنها در این مدت بهتر از هر کسی متوجه قضیه تبانی دیدار نساجی مقابل راه آهن در هفته آخر لیگ یک و جعل شناسنامه بازیکن صغرسنی و بابلی تیم نساجی شده‌اند.

‎اما روی سخنم با آقای تاج است که تا امروز وقت کشی کرد و آن قدر شجاعت و شهامت نداشت که رای را اعلام کند.

‎آقای تاج! یقیناً یادتان نرفته است در آخرین جلسه حضوری‌مان به بنده چه گفتید. تاکنون نتیجه رای را نیز اعلام ننموده‌اید. مسابقات شروع شده است و آنهایی که تبانی کردند و اسناد و شناسنامه را جعل نموده‌اند در حال قدم زدن هستند و به ریش شما می‌خندند و تنها هواداران خونه به خونه می‌مانند که شب و روز به این فکر می‌کنند که چرا آقای تاج نمی‌گذارد رای واقعی اعلام شود؟

‎آقای تاج! مردم قائمشهر فهیم هستند و اکثر آنها می‌دانند چه اتفاقی افتاده است. ای کاش لااقل این شجاعت و شهامت را داشتید که به مردم خوب و فهیم قائمشهر اعلام کنید صعود به لیگ برتر حق تیم خونه به خونه و مردم بابل بود و یقین داریم مردم قائمشهر نیز به این نتیجه رسیده‌اند که در بازی با راه آهن تبانی رخ داده است و این تیم از بازیکن صغرسن استفاده کرده است و باید دیدار خونه به خونه مقابل این تیم ۳ بر صفر اعلام شود.

برای بسیاری از مردم بابل و قائمشهر جای سوال دارد که اصلا چرا نتیجه این رای اعلام نمی‌شود و اگر ادعای باشگاه خونه به خونه مردود است چرا جرات رسانه‌ای کردن آن را ندارید؟ دوستان قائمشهری‌مان وقتی به ما می‌رسند می‌گویند تیم ما ۲۵ سال به لیگ برتر نرفته بود و حاضریم ۲۵ سال دیگر صبر کنیم ولی با فوتبال پاک و بدون تبانی و بدون دادن سکه به مدافع حریف و بدون بازیکن صغرسن راهی لیگ برتر شویم.

آقای تاج! ای کاش کمی صداقت داشتید و به مردم قائمشهر می‌گفتید حق فوتبال بابل بود که به لیگ برتر صعود کند. ‎بنده در برنامه ۹۰ اعلام کردم و به کمیته صیانت نیز نامه زدم و گفتم چند بازیکن تیم ما با سرمربی نساجی در ارتباط بودند یا خود را به مصدومیت زدند تا در هفته‌های پایانی به تیم کمک نکنند. حتی پزشک تیم ما نیز رسماً اعلام کرد آنها مشکلی ندارند و خود را به مصدومیت زده‌اند ولی اکنون شاهدیم که به تیم نساجی ملحق شدند و فدراسیون هم هیچ عکس العملی از خود نشان نداد. ‎

آقای تاج! شما در اتاقتان در فدراسیون نشسته‌اید و خبر ندارید اطرافتان چه اتفاقاتی رخ می‌دهد و مردم چه می‌گویند. برای فوتبال ایران روشن شده است که در هفته پایانی لیگ بین دو تیم نساجی و راه آهن تبانی رخ داده است و حق تیم خوب خونه به خونه که لیگ را مردانه به پایان برد خورده شده و زحمات یک مجموعه بزرگ با بی معرفتی بر باد رفت. ‎با این تفاسیر شما نشان دادید که قصد دارید با وقت کشی به هدفتان برسید و به همین منظور باشگاه خونه به خونه و هوادارانش را ماه‌ها در انتظار گذاشتید و بنده مجبورم به هواداران خونه به خونه اعلام کنم که دیگر با اعصاب و احساساتتان بازی نخواهیم کرد و در لیگ یک تیم‌داری نخواهیم کرد. چون تیم‌داری بخش خصوصی از جیب شخصی‌اش برای فوتبال ایران هیچ تاثیری برای فدراسیون فوتبال ایران ندارد.

‎از تمام هوادارانی که در طی این چند سال صمیمانه از تیم شهرشان حمایت کردند نهایت تشکر را دارم و امیدوارم روزی بتوانم زحماتشان را جبران کرده و در شادی‌های تک تک این عزیزان شرکت کنم. ‎

 

256 41

 

کد خبر 791749

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =