موفقیت فنی و حرفه ای لرستان در ارزیابی عملکرد ادارات کل استانها

بر اساس جدول تایید شده داده های عملکردی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، داده های عملکردی این اداره کل در سال ۹۶ رشد داشته است.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، این ارزیابی بر اساس شاخصهای اختصاصی صورت گرفته که میزان تعهد و عملکرد اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان در این شاخص ها به شرح ذیل است:

در شاخص برگزاری آموزشهای مهارتی فنی و حرفه ای دولتی به تعهدات آموزشی برنامه ریزی شده در این بخش، تعهد این اداره کل ۳۶۴۷۶۱۱ نفرساعت بوده است که با ارائه ۴۰۴۳۳۸۰ نفرساعت آموزش، این شاخص تحقق ۱۱۱ درصدی را به همراه داشته است.

شاخص بعدی درخصوص افزایش اثربخشی آموزش فنی و حرفه ای و مهارت آموزی است و میزان تعهد تعیین شده در این بخش ۱۳ درصد بوده است که با عملکرد ۱۴٫۲ درصدی این اداره کل، شاهد تحقق ۱۰۹ درصدی این شاخص می باشیم.

شاخص دیگر مربوط به نسبت قبول شدگان در آزمون های مهارتی به شرکت کنندگان در این آزمونها می باشد، که از سوی سازمان تعهد ۶۰ درصدی برای اداره کل درنظر گرفته شده است. این در حالی است که ۷۴ درصد شرکت کنندگان در آزمونهای مهارتی این اداره کل در این آزمونها قبول شده و موفق به کسب گواهینامه مهارت می شوند و درصد تحقق این شاخص ۱۲۳ می باشد.

46

کد خبر 792159

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =