مهر نوشت: عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: دولت لایحه تفکیک وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی را از مجلس شورای اسلامی پس گرفت.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: دولت لایحه تفکیک وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی را از مجلس شورای اسلامی پس گرفت.

احمد بیدگلی، عضو كميسيون اجتماعي مجلس شوراي اسلامي با بیان اینکه بررسی لایحه تفکیک وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دستور کار جلسه امروز کمیسیون اجتماعی قرار داشت، گفت: به کمیسیون اعلام شد که دولت این لایحه را پس گرفته است. لذا این موضوع در کمیسیون اجتماعی بررسی نشد.

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی در پی عدم تصویب دو فوریت طرح تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت در جلسه علنی امروز، دولت لایحه تفکیک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را نیز پس گرفت.

وی افزود: رای امروز نمایندگان مشخص کرد که وکلای ملت با تفکیک وزارتخانه ها و تحمیل بار اقتصادی جدید به دولت در شرایط موجود مخالف هستند.

در پی مخالفت نمایندگان  با دو فوریت لایحه تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت، علی لاریجانی گفت: مجلس با تغییر تشکیلات دولت مخالف است و بهتر است دولت مسیر دیگری را در پیش بگیرد. (اينجا بخوانيد)

 

29215

 

کد خبر 793186

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =