۰ نفر
۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۹

اعتمادآنلاین نوشت: محمدعلی وکیلی، نماینده تهران و عضو هیات رییسه مجلس معتقد است که شرایط کنونی برای دلجویی از خاتمی آماده‌است و استفاده از ظرفیت او در بن‌بست‌شکنی در برخی از سیاست‌های خارجی کشور و در اعتماد آفرینی در داخل یک فرصت طلایی است.

محمدعلی وکیلی، نماینده تهران و عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به انتشار خبری مبنی بر پیگیری جهانگیری برای جلسه‌ای با حضور سران نظام و سید محمد خاتمی، گفت: فرصت کنونی می‌تواند فرصت مهمی در اصلاح بعضی رویه‌ها و رفتارها از سرمایه‌های انسانی جمهوری اسلامی باشد. این فرصت طلایی و تکرار ناشدنی است.

او تاکید کرد: در شرایط اضطرار هستیم و در این شرایط می‌توانیم برخی از اشتباهاتمان را جبران کنیم. یکی از اشتباهات این بود که برخی از سرمایه‌های انسانی نظام دور افتادند و از ظرفیتشان استفاده نشده‌است.

این نماینده مجلس با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت سرمایه های انسانی، ادامه داد: در حال حاضر فرصت طلایی است که از ظرفیت شخصیت‌های مقبولی همچون آقای خاتمی هم در بن‌بست‌شکنی در برخی از سیاست‌های خارجی کشور و هم در اعتماد آفرینی در داخل استفاده شود.

وکیلی گفت: به نظر می‌رسد شرایط برای اینکه این دلجویی صورت بگیرد، مهیا است.

او در ادامه در پاسخ به اینکه چقدر جناح‌ها برای استفاده از ظرفیت آقای خاتمی استقبال می‌کنند، تاکید کرد: اگر تندروها از دو سوی، به خاطر منافع ملی دندان بر جگر بگیرند، اتفاق خوبی می‌افتد.

 

 

29215

 

 

کد خبر 793306

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 7
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی شناسنامه A1 ۰۷:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۸
  آدرس غلط ندهید آن کسی که باید دلجویی کند و اشتباهات بزرگش را که همانا گرای تحریم ها به آمریکا است جبران کند شخص آقای خاتمی و اطرافیانش است ...... هیچ کس به خاتمی بدهکار نیست که از ایشان دلجویی کند .
  • بی نام IR ۰۸:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۸
   80 18
   فقط تو خوبی
  • مهدی A1 ۰۹:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۸
   0 0
   آقای بی شناسنامه وقتشه شناسنامه دار بشی
  • بی نام A1 ۱۱:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۸
   0 0
   حالا یه هیئت هزار نفره میگم بیاد از تو دلجویی کنن میانه روی متعادل محق عاقل
 • بی نام IR ۰۹:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۸
  1 0
  نماینده ها به جای اینکه دنبال مواردی مانند گرانی و رانت و فساد و بیکاری باشن دنبال یک نفر راه افتادن .آقای خاتمی مگه قراره معجزه کنه مگه عیسی مسیح هست که مرده رو زنده کنه یا موسی است که با عصا این دریای گرفتاری وبدبختی مردم رو بشکافه .ایشان وقتی بالاترین مقام اجرایی رو به مدت 8 سال در اختیار داشت چه معجزه ای کرد که حالا قرار دوباره تکرار بشه . آقایان وکیل به جای کار بی ثمر دنبال کار مردم باشین
 • علی IR ۰۵:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۹
  3 1
  موسوی و خاتمی هر دو دولت های بسیار موفقی داشتند هم در زمینه اقتصاد و هم در زمینه اخلاق اماطرف های مخالف آنها....
 • بی نام IR ۰۵:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۹
  1 4
  دلجویی؟؟؟ در سال 88 محمد خاتمی و همفکرانش نظام را تا لبه پرتگاه سقوط بردند حالا نظام باید دلجویی کنه ازش؟ واقعا شما اصلاح طلبا خیلی رو دارین.