زلاتکو کرانچار به تعریف و تمجید از تیم‌ملی بزرگسالان پرداخته و از تعامل با سرمربی تیم‌ملی صحبت کرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ زلاتکو کرانچار که همیشه رابطه خوبی با هموطن خودش برانکو ایوانکوویچ داشته، دقایقی قبل در برنامه زنده شبکه پنج تلویزیون حاضر شد و درباره تعامل با تیم ملی و کی روش صحبت کرد. کرانچار گفت:  هدف ما این است که بازیکن خوب تربیت کنیم و تحویل تیم بزرگسال بدهیم. فارغ از اینکه سرمربی تیم ملی چه کسی باشد. الان کی روش نسلی دارد که دو جام جهانی با هم بوده اند. با این وضعیت می توانند دستاورد بیشتری داشته باشند و از جام ملت ها با مدال به ایران برگردد. مطمئن باشید اگر او و تیم ملی بازیکن بخواهند با کمال میل در اختیارشان قرار می دهیم.

سرمربی تیم ملی امید همچنین درباره تعامل مستقیم با کی روش گفت: از زمانیکه من روی کار آمدم، کی روش درگیر جام جهانی بود. برخوردی با یکدیگر نداشتیم، ولی از این به بعد احتمالا خواهیم داشت.

کرانچار همچنین درباره اینکه کی روش پیش از این از ضربه زدن مربی کروات به برنامه هایش گفته بود، اضافه کرد: من الان عضو تیم ملی امید هستم و مشکلی از سمت من به برنامه های تیم ملی بزرگسالان وارد نمی شود. اگر قبلا درباره چنین چیزی گفته، منظورش من، برانکو و قلعه نویی بودیم. چون ما به مراحل بالاتر در آسیا رسیده بودیم. الان به نظر من هنوز چیزی تغییر نکرده. اگر باشگاهی ایرانی در آسیا مدال بیاورد هم افتخار بزرگی است. من آنموقع انتقاد کردم. همینطور که برانکو و قلعه نویی هم چنین کاری انجام دادند. هر سه ما بنا داشتیم کمک کنیم به فوتبال ایران. بنا بر این دلیلی نمی بینم سو تفاهم پیش بیاید. از الان به بعد هم وجود نخواهد داشت.

43257

کد خبر 794173

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =