تسنیم نوشت: شاهین اسلحه را به سمت نادر گرفت و به او گفت اگر تکان بخوری تو را هدف قرار می‌دهم، در یک لحظه شاهین، به سمت نادر شلیک کرد، نادر غرق در خون شد و...

ساعت 5:30 صبح پنجشنبه (11 مرداد جاری) مأموران کلانتری 134 شهرک غرب در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند مرد چهل و پنج ساله‌ای به نام نادر در میهمانی برگزار شده در آپارتمانی در خیابان فلامک، با شلیک گلوله دچار جراحات شده و پس از انتقال به بیمارستان آتیه به علت شدت جراحات وارده جان باخته است.

بنابر اظهارات مأموران، مقتول با دو نفر از دوستان خود در یک میهمانی در آپارتمان حضور داشتند که یکی از دوستانش به نام شاهین (صاحب‌خانه) با اسلحه شکاری مقتول را مورد هدف قرار داده بود همچنین بررسی‌های اولیه نشان داد ضارب و متهم دیگر (فرهاد) مقدار زیادی مشروبات الکلی مصرف کرده بودند.

همزمان با آغاز تحقیقات، جسد مقتول با دستور محسن مدیرروستا؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و شاهین و فرهاد بازداشت شدند.

شاهین و فرهاد پیش از ظهر امروز به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شدند و شاهین در اظهاراتش به بازپرس گفت: محل حادثه منزل استیجاری من است، شب حادثه نادر و فرهاد نزد من آمدند و مقدار بسیار زیادی انواع مشروبات الکلی مصرف کردیم به نحویکه از زمان حادثه اصلاً چیزی به خاطر ندارم، پیش از این هم شده بود که به حدی مشروبات الکلی مصرف می‌کردم که حواسم سر جایش نمی‌ماند، من یک اسلحه شکاری دارای مجوز و یک اسلحه بادی دارم، اسلحه شکاری تک لول را سه سال قبل خریدیم و آن را زیر تختم نگه می‌داشتم و هر زمان دوستانم به خانه می‌آمدند اسلحه را به آنها نشان می‌دادم، من هیچ اختلافی با مقتول نداشتم و نمی‌دانم چرا این اتفاق افتاد.

فرهاد دیگر متهم این پرونده درباره نحوه جزئیات این قتل به بازپرس گفت: مقتول مربی بندسازی بود و با هم دوست بودیم، منزل من و مقتول شرق تهران است و شب حادثه به خانه شاهین رفتیم، خانه شاهین دوبلکس است و من در طبقه بالا بودم و زمانیکه به پایین آمدم دیدم شاهین اسلحه را به سمت نادر گرفته است و به او گفت اگر تکان بخوری تو را هدف قرار می‌دهم و در یک لحظه شاهین، به سمت نادر شلیک کرد، نادر غرق در خون شد و شاهین اسلحه را به اتاقش برد و قصد داشت از آنجا متواری شود که به سمت وی حمله‌ور شدم و او را مورد ضرب و شتم قرار دادم، بعد با پلیس و اورژانس تماس گرفتیم که در نهایت نادر به علت شدت جراحات جان باخت.

دو متهم پس از این اظهارات با دستور محسن مدیرروستا؛ بازپرس امور جنایی تهران بازداشت شدند و تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.

۴۲۲۳۸

کد خبر 794469

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =