لزوم ورود دانشگاه‌ها برای افزایش سطح کیفی و کمی فضای مجازی

جلسه شورای فرهنگ عمومی استان با حضور استاندار لرستان برگزار گردید و وی در این جلسه بر لزوم ورود دانشگاه‌ها برای افزایش سطح کیفی و کمی فضای مجازی تاکید کرد.

 به گزارش خبرآنلاین لرستان ،سیدموسی خادمی ، استاندار لرستان، در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان لرستان که در محل استانداری لرستان برگزار شد، با تاکید بر ضرورت افزایش بهره‌گیری از فضای مجازی در پیشرفت و توسعه، اظهارکرد: کشور را باید با فضای مجازی متناسب با نیازهای کشور مدیریت کرد و فضای مجازی می‌تواند به این روند کمک کند.


وی فضای مجازی را یکی‌از روش‌هایی دانست که کشورها می‌توانند در جاهایی‌که با عقب‌ماندگی مواجه می‌شوند با بهره‌گیری از آن عقب‌ماندگی‌ها را جبران کنند.


استاندار لرستان تصریح کرد: عقب‌ماندگی در استان را از طریق فضاهایی مانند مجازی می‌توان جبران کرد و این در حالی‌است که فضای مجازی مبتنی‌بر نیروی انسانی و دانش‌هاست.


خادمی به نزدیکی سطح دانش و علم در استان‌ها اشاره کرد و گفت: فضای دانش استان‌ها به هم نزدیک شده است بدین معنا که داشتن علم، نیروی متخصص، پزشک یا روحانی در استان‌ها تقریباً متناسب است.

استاندار لرستان بر لزوم ورود دانشگاه‌ها برای افزایش سطح کیفی و کمی فضای مجازی تاکید کرد و افزود: رسیدن به سطح بالای فضای مجازی در گرو ورود دانشگاه‌ها است.

 

46

کد خبر 794623

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =