کمبود نیروی انسانی مهم‌ترین مشکل و چالش حوزه پرستاری است

جلسه هم‌اندیشی گروه پرستاری بیمارستان تأمین اجتماعی خرم آباد بمنظور بررسی و حل مشکلات با حضور مدیریت درمان استان در این بیمارستان برگزار گردید برگزار شد

به گزارش خبرآنلاین لرستان، در نشستی با حضور مدیر درمان تأمین اجتماعی استان، مشکلات حوزه پرستاری بیمارستان تأمین اجتماعی خرم آباد در ابعاد مختلف بررسی شد. در این جلسه دکتر بهاروند ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات صورت گرفته، ابراز امیدواری کرد: در راستای ارائه خدمات باکیفیت و بیشتر به مراجعین و بیماران از هیچ تلاشی دریغ نشود.

مدیر درمان از کمبود نیروی انسانی به عنوان مهمترین مشکل و چالش در حوزه پرستاری نام برد و خاطرنشان کرد که در آینده نزدیک با جذب نیروی پرستار از طریق آزمون این معظل تا حدودی رفع شود.

در ادامه دکتر رامین منظمی رئیس بیمارستان تأمین اجتماعی خرم آباد ضمن تقدیر از حضور مدیر درمان استان ابراز امیدواری کرد که با برگزاری جلسات و تداوم آنها مشکلات حوزه پرستاری به حداقل ممکن برسد و پرستاران در فرآیند درمان پر رنگ تر از گذشته و با کارآیی بیشتری نقش ایفا نمایند.

وی گفت: با همدلی و همفکری بعمل آمده رضایتمندی از خدمات بالا رفته است و ما پیگیر رفع مشکلات و تسهیل خواسته های پرسنل در بیمارستان هستیم.

این گزارش حاکی است، در ادامه جلسه مدیر پرستاری و سایر مسئولین بخش ها به بیان نقطه نظرات خود پرداختند

46
کد خبر 794755

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =