مهر نوشت: محمدجواد جمالی نوبندگانی، نماینده مردم فسا در مجلس در خصوص عملکرد هیات نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: تا امروز برای اصلاح روند نظارت بر رفتار و عملکرد نمایندگان اقدامی صورت نگرفته‌است.

محمدجواد جمالی نوبندگانی، نماينده مجلس در خصوص اصلاح عملکرد هیات نظارت بر رفتار نمایندگان پس از تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم نظارت دقیق بر رفتار و عملکرد نمایندگان گفت: متاسفانه تا امروز برای اصلاح روند نظارت بر رفتار و عملکرد نمایندگان اقدامی صورت نگرفته است.

محمد جواد جمالی


نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: عملا ما در دو سال گذشته نظارتی بر رفتار نمایندگان نداشته ایم و فقط به شکایت ها علیه نمایندگان رسیدگی کرده ایم.

وی با بیان اینکه هیات رئیسه مجلس و آقای لاریجانی باید برای نظارت دقیق بر رفتار نمایندگان و اصلاح قانون اقدام کنند، گفت: باید پیشگیری و نظارت دقیق بر رفتار و عملکرد نمایندگان وجود داشته باشد.

عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان تاکید کرد: هیات نظارت از طرف نمایندگان و مردم تحت فشار است که چرا بر رفتار وکلای ملت نظارت نمی‌کند، در حالی که ساز و کار قانونی برای این کار را ندارد. باید هیات نظارت در راستای پیشگیری، نظارت و رسیدگی به شکایت‌ها فعال شود.

29215

کد خبر 794862

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بی نام A1 ۰۶:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۵
    1
    کمی هم فکر شهرستان حوزه انتخابی باشید بیکاری بی آبی گرما و قطع مکرر برق .راههای برون شهری پر خطر که باعث تصادفات بیشمار شده اقای دکتر