تابش ادعای مدیرعامل سایپا درباره بودجه سپاهان را رد کرد

به گزارش مهر، مدیرعامل باشگاه سپاهان ضمن انتقاد از صحبت‌های مدیرعامل باشگاه سایپا، در مورد هزینه های بالای این تیم گفت: آقای درویش شما درباره هزینه‌های سپاهان اطلاعات غلط دادید.

مسعود تابش ضمن انتقاد از صحبت های رضا درویش مدیرعامل باشگاه سایپا که عنوان کرده بود بودجه تیم فوتبال سپاهان بیش از ۴۰ میلیارد تومان است، گفت: واقعا تعجب می کنم شخصی که درجریان بسیاری از امور قراردادهای باشگاه های صنعتی است چنین صحبت‌های اشتباهی را انجام داده است. ایشان نباید اطلاعات غلطی بدهند.

مدیرعامل سپاهان خطاب به رضا درویش گفت: آقای درویش! شما که عضو هیات رئیسه اتحادیه باشگاه‌های صنعتی هستید چرا اطلاعات غلط می‌دهید؟ تمام قراردادها و اسناد مالی باشگاه را که در اختیار داشتید. چرا با بیان این صحبت‌ها باعث تشویش اذهان فوتبالی می شوید؟ واقعا تعجب می‌کنم به عنوان مدیرعامل سایپا در امور باشگاه سپاهان دخالت می‌کنید.

مسعود تابش

وی در ادامه تصریح کرد: آقایان به چه چیزی اعتقاد دارید تا به همان قسم بخورم که کل بودجه باشگاه سپاهان اصفهان که ۷۰ تیم مختلف دارد ۲۸ میلیارد تومان بوده است. حدود ۴ الی ۵ میلیارد تومان هم از اسپانسر می گیریم. دارایی و بودجه باشگاهمان در همین حد است. آنوقت می گویید بالای ۴۰ میلیارد تومان خرج کرده ایم!

تابش درباره اینکه صحبت های درویش بر اساس داده های سازمان لیگ بوده است، اظهار داشت: این اطلاعات را سازمان لیگ چگونه در اختیار تنها یک مدیرعامل لیگ برتری قرار داده است که من در جریان نیستم! همین جا اعلام می کنم حاضرم هر کجا که آقای درویش و سایر مدیران عامل باشگاه ها و مسئولان سازمان لیگ می گویند جلسه بگذارم و مدارک مالی را منتشر کنیم. ما که تمام هزینه های سپاهان را به سازمان لیگ اعلام کرده ایم آنوقت این حرف ها از کجا در می‌آید را من نمی دانم!

وی در پایان تاکید کرد: من هم خیلی چیزها درباره خیلی باشگاه‌ها می دانم اما روحیه ام اجازه دخالت نمی دهد. بهتر است فرهنگ درست و حرفه ای را در جامعه فوتبالی جاری کنیم و تنها در حیطه وظایف و مسئولیت هایی که داریم صحبت کنیم.

46

کد خبر 796308

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =