مجید ساعدی‌فر می‌گوید لباس‌های تولیدی برای کاروان ایران را تولیدی‌های ایرانش دوخته‌اند نه تولیدی چینش!

فاطمه پاقلعه‌نژاد: مجید ساعدی فر مالک کمپانی تولیدات البسه ورزشی مجید و مروژ می گوید لباس هایی که برای بازی های آسیایی تدارک دیده است، همه محصولاتی ایرانی هستند که در ایران تولید شده اند. او که شرکتی آمریکایی ثبت کرده و خیلی از تولیداتش را هم در چین تولید می کند، در این باره به خبرآنلاین می گوید: «اطلاعات‌تان درست است. ما 20 شرکت تولیدی پوشاک در ایران و سراسر دنیا داریم که محصولات مختلف‌مان را تولید می کنند. من شرکت تولیدی چینی هم دارم. در آمریکا هم شرکت ثبت کرده ام اما البسه کاروان المپیک ایران، همین جا در تولیدی اندیمشک و شمال ما تولید شده اند. البته لباس ها کیفیتی عالی دارند .»

البسه کاروان آسیایی ایران را به روایت تصاویر ببینید

او درباره انتقادها از طراحی لباس ها هم گفت: «متاسفانه تصویری که منتشر کردید اصلا تصویر مناسبی نیست. شما لباس ها را تن مانکن ها ببینید. اتفاقا خیلی از ورزشکارانی که لباس ها را دیدند از کیفیت کار راضی بودند. متریال لباس ها و برش و دوخت آنها دقیقا بر اساس متدهای روز برترین برندهای دنیاست و ما خیلی روی آنها حساسیت به خرج دادیم. تقریبا همه لباس ها مشترک هستند غیر از دو پوشش مخصوص برای بانوان که فکر می کنم شما تصویری از لباس های بلند بانوان را منتشر کرده اید.»

البسه کاروان آسیایی ایران را به روایت تصاویر ببینید

او در ادامه توضیخ داد:«این طرح اولیه ما نبود اما طرحی بود که مسئولان محترم معاونت زنان وزارت ورزش و مسئولان کاروان به ما سفارش دادند.طرح ابتدایی ما ساده تر بود و اتفاقا به طرح موردنظر آقایان هم می خورد اما این طرح هم که خیلی ها از آن خوش‌شان آمده است، انتخاب مسئولان کاروان بود و در کوتاه‌ترین زمان هم آماده شد. من به عنوان تولید کننده، معتقدم می توانم کیفیت بالای محصولات، نوع دوحت و برش کارها را تضمین کنم. حالا دیگر طراحی ها سلیقه ای و بر اساس سلیقه سفارش دهندگان است. ولی مطمئنم اگر اصل تصاویر را منتشر کنید، بعید است این نظر را مردم داشته باشند که کارها زشت هستند.»

البسه کاروان آسیایی ایران را به روایت تصاویر ببینید

او همچنین می گوید:«ببینید من این لباس ها را در ایران تولید کردم اصلا این لباس ها، لباس های شرکت مجید اطلس هستند. من اگر با مروژ که نمایندگی فروش آمریکای‌مان است با ایران قرارداد می بستیم که شامل تحریم ها می شدیم و اصلا امکان پذیر نبود. لباس ها در ایران تولید شدند اما مواد و کیفیت دوخت‌شان تضمین شده است. می توانید در این باره از ورزشکارانی که همین حالا پک محصولات دست‌شان است بپرسید. ما درکمتر از چندهفته سعی کردیم بهترین محصولات ایرانی را تولید کنیم و دراختیار ورزشکاران‌ مان بگذاریم.»

البسه کاروان آسیایی ایران را به روایت تصاویر ببینید
البسه کاروان آسیایی ایران را به روایت تصاویر ببینید

41258

کد خبر 796464

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام IR ۰۴:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۲
  11 2
  تمام لباسها زشت و ضایع . از این بد فرمتر و بی ریخت تر لباس ندیدم.
 • بی نام A1 ۰۴:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۲
  9 2
  از زشت هم زشتره ،ما که دست به کپیمون خوبه حداقل از رو دست یکی از تیمها کپی میکردیم .
 • بی نام IR ۰۴:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۲
  4 0
  از کیفیت کار رازی بودند؟
 • بی نام A1 ۰۵:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۲
  12 2
  اقا مجید ساعدی یک ایرانی وطن دوست است.. در شهرستان اندیمشک که زاده همین دیار است مجموعه تولیدی احداث کرده و با زحمت در این بازار ان را حفظ کرده اندیمشکی که بسیار مشکل اشتغال داره. بیش از صد شغل برای جوان مجروم اندیمشکی ایجاد کرده..بنده ساکن اندیمشکم و هنوز ایشان را ندیده ام انچه برایم اهمیت دارد اشتغالی است که ایجاد کرده اشتغالی که مشکلات زیست محیطی ندارد.لطفا تولید ایرانی را حمایت کنید.یک کار افرین را حمایت کنید.