ایلنا نوشت: سیدجمال ساداتیان می‌گوید: همین که حسن روحانی توانست پرونده ایران را از شورای امنیت خارج کند، کافی است.گروهی در این شرایط حساس کشور بجای وحدت و همدلی دنبال تخریب هستند

سیدجمال ساداتیان (تهیه‌کننده سینما)، با اشاره به عملکرد دولت روحانی گفت: همین که آقای روحانی توانست پرونده ایران را از شورای امنیت خارج کند کافی است. اگر در روابط امروز ایران با امریکا پرونده ایران از شورای امنیت خارج نشده بود ایران چه وضعی داشت قطعاً باید مثل ونزوئلا تورم یک میلیون درصدی را تجربه می‌کردیم.

تهیه‌کننده «دایره زنگی» با انتقاد از رفتار برخی رسانه‌ها ادامه داد: گروهی در این شرایط حساس کشور بجای وحدت و همدلی دنبال تخریب هستند این عملکرد چه فرقی با عملکرد امریکا دارد؟

سید جمال ساداتیان

ساداتیان ادامه داد: دو روز پیش آقایی از یک سایت خبری تلفنی سوالاتی در خصوص انتخاب آقای روحانی از بنده پرسید، به صراحت به ایشان گفتم که به عملکرد ایشان انتقاداتی دارم ولی از انتخاب خود پشیمان نیستم.

تهیه‌کننده به رنگ ارغوان ادامه داد: متاسفانه خبری دیدم که عکس جمعی از اهالی هنر را منتشره و عکس بنده هم در بین آنها بود؛ با این عنوان که هنرمندان حاضر به مصاحبه نشدند. بنده با ایشان مصاحبه کردم و به تمام سؤالات ایشان پاسخ دادم. من نمی‌دانم بقیه همکاران بنده چه جوابی به سؤالات ایشان دادند اما من به همه سوالات فرد سوال‌کننده پاسخ دادم و می‌داند که بنده چه گفتم، اخلاق حرفه‌ای چه می‌گوید ظاهراً ایشان از آن به دور هستند.

241241

کد خبر 796556

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =