تمرین امروز تیم فوتبال امید در یک منطقه نظامی در اندونزی برگزار شد.شاگردان کرانچار که خودشان را برای نخستین بازی آماده می‌کنند روز چهارشنبه باید به مصاف تیم‌ملی عربستان بروند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ملی پوشان تیم فوتبال امید ایران امروز راس ساعت ١٣ هتل کلکشن را به مقصد کمپ تمرینی بیگ استار ترک کردند و با اسکورت پلیس پس از یک ساعت به محل تمرین رسیدند. ساعت ١٤:٣٠ تمرین ملی پوشان آغاز شد.در ابتدا بازیکنان با کمک رضا شاهرودی و سهراب  بختیاری زاده وارد زمین شده و با توپ و حرکات کششی بدن های خود را گرم کردند.در ادامه مرور کارهای تاکتیکی و کار بازتوپ با نظارت و دستورات مستقیم کرانچار پیگیری شد.

 

با توجه به آنالیز تیم ملی عربستان از سوی کادر فنی، بازی تحت فشار و پرسینگ در اولویت برنامه تمرینی امروز بود و صرفا تمرین در یک نیمه زمین انجام گرفت.بازی آقا وسط و گلزنی در شرایط فشرده به مدت ٢٠ دقیقه پیگیری شد.در ادامه بازیکنان خط میانی و مهاجمان زیر نظر کرانچار اختصاصی کارهای تاکتیکی را مرورکردند و مدافعان نیز زیر نظر شاهرودی و بختیاری زاده برنامه های دفاعی را پیگیری کردند.

تمرین گلرها نیز زیر نظر تونجی، مربی کروات تیم ملی انجام شد.در بخش پایانی ملی پوشان به دو تیم تقسیم شدند و در یک نیمه زمین فوتبال بازی کردند. بازیکنان هنگامی که تحت فشار قرار می گرفتند وظیفه داشتند که با ارسال  پاس های صحیح به سمت دروازه هجوم برده و گلزنی کنند.تمرین ساعت١٦ با سرد کردن بدن ها به پایان رسید.

 

تیم ملی امید

تیم ملی امید

 

تیم ملی امید

تیم ملی امید

تیم ملی امید

251 41

 

کد خبر 796646

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =